Skocz do zawartości

Wiza Rodzinna - Polecę Czy Nie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To było tak, że ponad rok temu dostalismy dokumenty w ktorych bylam, ale zaniedbalismy to - nie odpowiedzielismy na nie. Teraz tak jakby 'wznowilismy' ale mnie juz nie uwzgledniono. Jutro wieczorem lub w niedziele obejrze te dokumenty, bede mogla liczyc na Twoją pomoc Karino?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Witamy wszystkich Forumowiczów :)

mam 2 pytania i serdecznie proszę o Waszą pomoc :)

1. to jak to jest z oczekiwaniem na wizę imigracyjną CR1. Jedni piszą, że czekali kilka dobry lat gdzie indziej przeczytam, ze okres oczekiwania to 8-10 miesięcy....

2. czy jak ja otrzyma wizę CR1 to automatycznie mój małżonek też dostaje, może wyjechać ze mną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci sie mocno pomylilo...

1. CR1 - czyli malzonek obywatela - czeka sie na nia 8-10 miesiecy. Malzonek posiadacza GC - 3 lata....

2. Nie mozesz dostac wizy CR-1 bo to jest wiza dla malzonkow obywateli US a z tresci pytania wnioskuje ze Twoj nie bardzo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci sie mocno pomylilo...

1. CR1 - czyli malzonek obywatela - czeka sie na nia 8-10 miesiecy. Malzonek posiadacza GC - 3 lata....

2. Nie mozesz dostac wizy CR-1 bo to jest wiza dla malzonkow obywateli US a z tresci pytania wnioskuje ze Twoj nie bardzo jest

hmmm.. faktycznie napisała w może niezrozumiały sposób. Od niedawna zaczynam sie orientować w temacie.

Zacznę od właściwej strony.

Mam jedyną siostrę w USA. Chciałabym być blisko niej. Więc ona złoży wniosek o przyznanie dla mnie wizy imigracyjnej rodznnej.

Jestem w związku małżeńskim więc zastanawiamy się czy jak ja dostanę wizę z uwagi na siostrę w usa to czy mój mąż będzie mógł polecieć ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...