Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sluchajcie, ja swoje odciski palcow mialam 1 maja i jak do tej pory cisza... powinnam zaczac do nich wydzwaniac czy jeszcze czekac gdzies do grudnia?

Ja odciski miałam 23 kwietnia, a zieloną kartę dostałam pod koniec października, czyli jakiś tydzień temu (w międzyczasie miałam dwa razy RFE), ale - jak wskazuje lektura forum - nie ma co się sugerować historiami innych użytkowników, bo każdy miał inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rozumiem lepiej potrzebę posiadania GC jak najszybciej! Ja bym na Twoim miejscu próbowała się dowiedzieć, czym wszystko tyle trwa (ale prawdą jest też to, że są przypadku, że ludzie dostawali dokumenty po roku i nikt nie wie dlaczego). Z tym, że ostrzegam, że USCIS jest teraz bardzo zapchane i są naprawdę powolni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście szkoda z tym EAD, bo teraz tak naprawdę nie wiadomo, ile Cię przetrzymają. Możesz zadzwonić do USCIS, ale nie sądzę, żebyś uzyskała jakąś konkretną informację - przy telefonach siedzą ludzie roboty, którzy odczytują gotowe formułki z kartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie z kolejnym pytaniem ;)

Otóż na vaccination dokumentation worksheet- nie oryginale tylko kserówce, jedynej kopii jaką mam- lekarka zaznaczyła Vaccine History Incomplete (kiedyś nie było MMR :( ) i dalej: Applicant ay be eligible for blanket waiver(s) because vaccination(s) not medically appropriate.

Pogubiłam się, więc chciałabym się spytać, czy powinnam uzupełnić historię szczepień przed wysłaniem formularzy AOS, czy spokojnie mogę to wykonać po wysłaniu pakietu czy/i 'na zlecenie' USCIS. Zegar tyka, zostały mi jeszcze 2 tygodnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że lekarz CI zaznaczył, Vaccination history Incomplete i Application may be... to całkiem normalne, 99% osób tak ma, bo to jest wręcz niemożliwe, żey mieć wszystkie szczepienia z listy, a tak naprawdę to ich tylko interesuje kilka podstawowych, takich jak Td, MMR, Varicella czy Flu (jesli jest sezon). Więc bym się na martwiła na zapas i słała AOS.

ALE jeśli Cie to bardzo stresuje i zależy na tym, żeby nie mieć żadnego RFE to radzę udać się do lekarza imigracyjnego (na stronie USCIS masz pełną listę, tylko podzwoń po wszystkich napierw i zapytaj się o koszta, bo może być $25 albo $150). W przychodni na wizycie poproś o przepisanie wyników szczepień (nie całe badanie, tylko wypełnienie vaccination chart). Jeśli się okaże wtedy, że czegoś Ci brakuje to lekarz zleci dodatkwoe szczepienia, które zostaną wykonane na miejscu (za dodatkową opłatą niestety). Ale to tylko polecam, jeśli masz duże wątpliwości co do, tego jak lekarz Ci wypełnił kartę...

I czemu zostały Ci tylko 2 tygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wiec przy moim numerze pojawilo sie dzis :

On November 9, 2012, we mailed you a notice that we had registered this customer's new permanent resident status. Please follow any instructions on the notice. Your new permanent resident card should be mailed within 60 days following this registration or after you complete any ADIT processing referred to in the welcome notice, whichever is later. If you move before receiving your card, please call our customer service center at 1-800-375-5283.

During this step the formal decision (approved/denied) is written and the decision notice is mailed and/or emailed to the applicant/petitioner. You can use our current processing time to gauge when you can expect to receive a final decision.

Czy to oznacza ze mam im cos doslac czy to juz green card idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...