Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sluchajcie, poczytalam te wszystkie instrukcje, przyklady cover letters, co zalaczaja inni,

rozumiem, ze wystarczy zalaczyc sama karte szczepien. ktora dostalam od lekarza w Polsce,

i to wystarczy. Im wiecej o tym czytam na forach, tym bardziej kolowacieje, bo niektorzy zalaczaja np I 693 tylko z part 1.

No nic :)

zastanawiam sie natomiast, bo badanie mialam robione w sierpniu,

nie mam zatem szczepionki na grype,

czy powinnam isc do lekarza i zrobic te szczepionke, czy juz tym sie nie przejmowac i tylko wyslac te karte szczepien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Juz po slubie :) zabieram sie za wypelnienie formularzy do AoS. W trakcie pojawilo mi sie kilka pytan:

1) I-485 FORM - application to register permanent status or adjust status.

PART 1 - ostatnia rubrka z pytaniem o current USCIS Status (wpisalam K-1 visa holder) i zastanawia mnie kolejna rubruka: expires on: czy powinnam wpisac date z pieczatki na paszporcie (czyli kiedy uplynie 90 dni od wjazdu, czy date zwiazana z 6 miesiecznym okresem waznosci samej wizy, to drugie wydaje mi sie nielogiczne z uwagi na to, ze okres ten dotyczyl momentu wjazdu, ale wole sie upewnic).

2) I-485 form - Part III - In what status did you last eneter? - wpislama ponownie k-1 visa holder (czy poprawnie?)

3) I-485 form - Part III - NONIMMIGRANT VISA NUMBER - numer na wizie w kolorze czerwonym, czy to ten?

4) I-693 form - wg mojego rozumienia instrukcji wystarczajacym bedzie zalaczenie vaccination record (kopii ds-3025) BEZ wypelniania nawet PART I formularza I-693, czy rozumuje poprawnie?

5) I-765 form - pytanie 14: Status at Last Entry (wpisalam K-1 fiancee visa holder, czy poprawnie?)

pytanie 15: Current Immigraion Status: jestem po slubie, czy caly czas mam status K-1 VISA holder?

6) I-131 form - pytanie 6 o Class of addmistion (w instrukcji jest informacja o drop down list, ja takowej nie mam, czy wpisac po prostu K-1 visa holder?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...