Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki jkb za odpowiedz. Wciąż jednak jestem zdenerwowana ponieważ z moimi odciskami jest zawsze problem. W paszporcie biometrycznym ich nie mam bo nie byli wstanie ich uzyskać, taki sam problem bym w ambasadzie. Na biometrics tez spędziłam dużo czasu i osoba je pobierający miala z tym ogromny problem, i jak widać nic z tego nie wyszło. Co jeśli ponowne ich pobranie rownież skończy sie fiaskiem? Na notice pisze ze USCIS won't process my case if they won't be retaken. Co jeśli nie bedą w stanie pobrać materiału który pozwoli FBI na ich sprawdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zastanawiam sie czy muszę czekać do końca stycznia na biometrics czy zamiast tracić tyle czasu spróbować walk-in appointment? Ktoś kiedyś próbował pójść przed wyznaczona data? To powtórne biometrics wydłuża mi proces o ok 1 miesiąc... Mam jeszcze jedno pytanie na pierwszym appointment notice do biometrics miałam dwa numery spraw: o GC i ten o EAD. Teraz mam tylko jeden... Ten o GC. W związku z tym ze te sprawy toczą sie osobno mam oczekiwać wezwania na biometrics po EAD osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wciąż nie otrzymałam powtórnego wezwania na biometrics do EAD, mam tylko do GC. Czy myślicie ze moj EAD został póki co wstrzymany mimo ze nie dostałam wezwania na biometrics i czekają aż je powtórzę. Czy może po prostu dla nich ważne jest ze odciski zostały pobrane i sprawa jest juz w toku. Natomiast fakt ze FBI nie było w stanie ich odczytać jest tylko ważny dla GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem pelasia, jak dostałam pierwsze wezwanie na odciski to miałam dwa numery spraw do GC i EAD, na drugim wezwaniu które dostałam z uwagi na to ze moich odcisków nie udało sie odczytać FBI wypisany był tylko numer do GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...