Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Różnie - zdecydowana większość nie ma interview na RoC i dostaje pocztą 10-letnią kartę, natomiast mniej lub bardziej losowo wybrana część zostaje zaproszona na interview (+ oczywiście Ci co wydają się podejrzani). Do tego jeszcze jest cała grupa z divorce waiverami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie - i tu już jest znacznie bardziej na serio niż przy AoSie, gdzie generalnie nie oczekują że zaraz po ślubie będziesz mieć stertę dokumentów z obydwoma nazwiskami... Tu już trzeba mieć solidną dokumentację i to na całe dwa lata a nie miesiąc przed wysłaniem pakietu RoC...

Ja za rok będę słał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam ponownie,

jestem już po ślubie i zabieram się za wypełnianie kochanej i niezbędnej papierologii- oczywiście na samym początku napotykając problemy.

Chodzi mi dokładnie o ten przeklęty nr A#- dodam, że oprócz pieczątki i formy I-94 nie posiadam approval notice (nie wiem, czy go zgubiłam/zostawiłam w PL, czy może w ogóle nawet go nie dostałam- w mojej dokumentacji po prostu tego nie ma). Temat zawierający wszystkie informacje co i jak wypełniać po ślubie za bardzo mi nie pomógł, także proszę o pomoc :)

W paszporcie na wizie są dwa numery, jeden 14-cyfrowy control number w prawym górnym rogu, i drugi (1 litera i 9 cyfr) w lewym dolnym, pod annotation. Czy któryś z nich jest właściwy czy to inna bajka?

Dzięki za odp, pzdr ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...