Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok wiec po codziennym wydzwanianiu i wyslaniu dokumentow o AP w koncu na USCIS nasz status zmienil sie na Post Decision Activity. Czyli ze 3 maja wyslali mi potwierdzenie ze zaakceptowali. Kolejny krok to Card/ Document Production. Wie ktos ile czasu musze na to mniej wiecej czekac? Poniewaz wyjazd na ktory mam zamiar sie wybrac jest w ta niedziele i zastanawiam sie czy zdaze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W wątku obok pojawił się motyw Selective Service. Jak to z tym jest na K-1? Czy jeśli tutaj zostaję i mam w planach starać się potem o obywatelstwo (a już niedługo prawo jazdy itd) to powinienem się tam zarejestrować jak najszybciej? Pierwszy raz o tym słyszę, a z tego co czytam na ich stronie wynika, że powinienem się rejestrować.

(czekam na GC, mam poniżej 26 lat, mam SSN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku obok pojawił się motyw Selective Service. Jak to z tym jest na K-1? Czy jeśli tutaj zostaję i mam w planach starać się potem o obywatelstwo (a już niedługo prawo jazdy itd) to powinienem się tam zarejestrować jak najszybciej? Pierwszy raz o tym słyszę, a z tego co czytam na ich stronie wynika, że powinienem się rejestrować.

(czekam na GC, mam poniżej 26 lat, mam SSN)

Jak najbardziej powinienes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to jest... EAD :) 28 marca przyszło powiadomienie, że niby nie zapłaciłam, 18 kwietnia kolejne (po moim wyjaśnieniu), że jednak wszystko gra, a dziś mam kartę w ręku (data przesyłki - 25 maja). Dwa miesiące jakby nie patrzeć, przy czym na stronie USCIS EAD jest dalej na... acceptance!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj w końcu mój status AoS przeskoczył na Card/Document Production! Hell yeah, od momentu złożenia i-129f minęło 1,5 roku, od wysłania pakietu AoS jakieś 7 miesięcy, data transferu do CSC to było ok. 15 maja.

Ciekawe, czy to przeszło standardowo, czy teraz w związku z możliwością uzyskania TLS sprawy takie jak AoS z K-1 będą przechodziły szybciej.

Anyway, bardzo się cieszę, że w końcu cała ta przeprawa z USCIS na dwa lata się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...