Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sly6 - dokładnie, jako historia i dowód na to, że nawet w amerykańskim urzędzie da się coś załatwić ;) Swoją drogą z tego, co mówił urzędnik, powinnam dostać osobne NOA na AOS... i już teraz nie wiem, czy to NOA, które mam - gdzie jest numer sprawy, ale jest to jednocześnie skierowanie na biometrics - to jest to NOA czy jakieś inne. Ma numer I-797C.

Edit: ok, sprawa nieaktualna, przyszło osobne NOA na I-485, mam już wszystko, więc mogę odsyłać EAD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 264
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja dzis otrzymalam NOA I - 485 i I - 131 , potem zadzwonilismy i w ciagu 5 dni maja sie z nami skontaktowac by umowic sie na wizyte w sprawie AP . Mowili ze to w naglych przypadkach tylko , wiec musimy udowodnic ze mojego meza babcia jest chora i chce po raz ostatni raz jechac na wakacje z rodzina. Wiec trzymajcie kciuki za moje bermudy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lochraven - i jak rozmowa? :) U mnie maleńka zmiana - AOS przeskoczył na Initial Review i to przed biometrics, natomiast EAD nadal w martwym punkcie (ciągle tylko acceptance). Wyjaśnienie w sprawie czeku poszło pocztą w piątek więc pewnie jeszcze chwilę trzeba będzie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...