Skocz do zawartości

Pytania U Konsula.


Rekomendowane odpowiedzi

do kogo sie leci,kto jest,co sie robi w Polsce,co sie bedzie robic,zwiedzac w USA..

inne pytania to kto placi za podroz,czym sie zajmuja rodzice,co dana osoba robi w USA...czy byla w Polsce.

moga tez byc inne pytania .

rozmowa moze byc w j.polskim lub tez angielskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kogo sie leci,kto jest,co sie robi w Polsce,co sie bedzie robic,zwiedzac w USA..

inne pytania to kto placi za podroz,czym sie zajmuja rodzice,co dana osoba robi w USA...czy byla w Polsce.

moga tez byc inne pytania .

rozmowa moze byc w j.polskim lub tez angielskim

ponadto wazne tez pytanie: na jak dlugo :)

Z rodzicem.

A czy to, że mój tata był deportowany 10 lat temu do Polski i miał zakaz wjazdu do USA przez 10 lat (w tym roku się skończyło) może mieć jakiś wpływ na wize/przylot do USA?

raczej nie, ale podczas rozmowy mówcie prawde...tata i ty tez :)

a czym sie teraz zajmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rodzicem.

A czy to, że mój tata był deportowany 10 lat temu do Polski i miał zakaz wjazdu do USA przez 10 lat (w tym roku się skończyło) może mieć jakiś wpływ na wize/przylot do USA?

A Twój tata też będzie starał się o wizę ? Praktycznie może o niej zapomnieć, Ty pewnie też wielkich szans nie masz w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul moze wziasc takie cos pod uwage jak Twoj tata ,ze zrobisz takie cos podobnego i teraz jak wypadniesz na rozmowie to nie wiadomo.

ale tez nie nalezy tak patrzec ze nic z wizy nie wyjdzie

nalezy aby mowic prawde i odpowiadac na pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego ja mam 17 lat ( rok temu też starałem sie o wize w krk ) ja dostałem ale naprawdę zastanawiał się dość długoo a mojej mamie nie dał z powodu takiego że ( Mój brat jest tam...uczy się w amerykańskiej szkole i ma ,,legalny''status ) tyle że nie mieliśmy papierów z jego szkoły że się tam uczy i nie dał mojej mamie...tak jak inni piszą twoja szansa na wizę trochę spada po tym co napisałeś....powiem Ci tyle ...,,spytał nas a ma pani kogoś w USA'' i za 20 sekund już mamie dyktował wszystko o moim bracie więc raczej nic nie ukryjesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...