Skocz do zawartości

High School. Wiza Studencka Czy Wiza Turystyczna?


Rekomendowane odpowiedzi

Moja rodzina w USA to Amerykanie z krwi i kości, ale nie wiedzą zbyt dużo o Polsce, wizach dla Polaków, więc próbuję sama się tym zająć...

A może mogłabym jednak spróbować zapisać się do high school na wizie turystycznej... Wieeem, za bardzo kombinuję ;) Ale skoro mojej rodzinie w Polsce nie przeszkodziłoby to w dostaniu np. Green Card... Właśnie o te Zielone Karty się martwię... Moi rodzice wzięli udział w loterii, jeśli jakimś cudem zostaliby wylosowani, to czy to, że będę w USA im nie zaszkodzi...? Sama się już w tym gubię...

Właśnie wydaje mi się, że za dużo naczytałam się o USA, wizach, szkołach, życiu w Stanach, za dużo różnych stron odwiedziłam, wszędzie piszą różni ludzie... I ostatecznie mam pustkę w głowie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiecie mi jeszcze co sądzicie o nauce w high school na wizie turystycznej...? Skontaktowałam się ze znajomą, która w wieku 16 lat wyjechała do mamy, do Californii i poszła do ostatniej klasy high school, po niecałym roku wróciła do Polski i bez jakichkolwiek problemów dostała wizę studencką... Więc jak to jest? Można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 2 lat czytam o USA dosłownie wszystko - fora, blogi, przeróżne strony... Rządowe też. Ale co człowiek, to jakaś inna historia, doświadczenia... Jedni piszą prawdę, inni być może troszeczkę zmyślają... Trochę mi się to miesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj byl przypadek ze ktos wizy nie otrzymal za takie chodzenie bo wyszlo ze chodzila tam do szkoly

to ze komus cos sie udalo nie oznacza ze Toba sie uda,,wiec przemysl to dobrze aby nie bylo ze moglam cos innego zrobic

masz racje ze kazdy ma inna historie..

Np jak bedziesz miala status studenta to mozesz otrzymac wize studencka w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...