Skocz do zawartości

Wiza - Mówić Prawdę?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiemy co złożyć do tłumaczenia. Dodatkowo wypis z rejestru o niekaralności, w którym nie widnieje.

Liczymy, że będąc urzędnikiem państwowym o nie widnieniu w rejstrze karnym konsul przychyli się do wydania pozytywnej opinii.

Bardzo dziękuję za pamięć w sprawie tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to znowu ja:) w weekend składam wniosek o wizę turystyczną i pytanie:

1) czy muszę go wypełnić po angielsku czy po polsku? w zasadzie angielski to nie problem jedynie nie wiem jak przetłumaczyć pracodawcę "Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowy... " :rolleyes:

2) mam wpisać adres znajomej do której jadę, jest obyw. USA, wystarczy że to moja znajoma czy zaznaczyć że to kuzynka? :unsure:

sorry za być może głupie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ostatnie pytanie moze Cie pograzyc ,,czy Ty myslisz ze kazdy kto leci,dostaje wize to leci do rodziny,,,wiele osob odchodzi z kwitkiem bo sadzi ze jak rodzina to wiza w kieszni,pisz ze to znajoma i tyle,,nie baw sie w zadnych kuzynow jak nie chcesz sobie zaszkodzic.

Mozesz wypelnic go w j.polskim ale bez uzywania polskich znakow i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

witam w papierach napisane mialam ze do kuzynki ktora ma zielona karte i ona pokrywa koszty wylotu jak i pobytu. Natomias fakt jej syn juz jest tam trzy lata nielegalnie :( Kosul pytal tylko na jak dlugo chce leciec powiedzialam ze na tyle co mam urlop to 12 dni i czy mam chlopaka tez powiedzialam ze nie bo faktycznie tak bylo i corke sama wychowuje A pracuje juz rok w nowej firmie.Zmienilam branze z miesnej na odziezowa . pozdrawiam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...