Skocz do zawartości

Szansa Na Gc Po "przesiedzeniu" Wizy


dan245

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli poszedłbym na rozmowę, czy mam mówić ze po wyjeździe do USA, chce od razu wstąpić do US Army, bo takie jest moje marzenie i plan, nie będę nawet szukał cywilnej pracy tylko ruszam prosto do biura rekrutacyjnego, czy to będzie miało korzystny czy negatywny wpływ na mój interview.

Nie ma to żadnego znaczenia. W związku z zakończeniem Operacji Iracka Wolność i zbliżającym się zakończeniem operacji w Afganistanie Armia drastycznie zmniejsza liczebność, golem jest osiągnięcie stanu sprzed 9-11 w ciągu kilku lat.

Pewnie tym bardziej ze jestem byłym oficerem wojska polskiego, ze szkoleniem spadochronowym i z większością broni NATO:).Poczekam na posty od uczestników forum, mam nadzieje ze optymistyczne.

Niestety, jak powyżej, nie ma to żadnego wpływu. Jeżeli w ogóle zakwalifikowałbyś się do służby to jako posiadacz wyższego wykształcenia (domyślam się, że takie musisz mieć będąc oficerem WP) ale nie będąc obywatelem US, to mógłbyś zacząć służbę jako Specjalista (odpowiednik polskiego kaprala ale bez uprawnień dowódczych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 znów dziękuje za wyczerpującą odp, FUGAZI wiem ze to nie ma takiego znaczenia, pytałem w wypadku gdy mnie zapytają co z praca po przyjeździe to miałem zamiar powiedzieć ze w wojsku chce pracować, wiem ze Irak się skończył i Afganistan planują zakończyć w 2014, ale zawsze jest tam jakaś wojna do walczenia, a mnie zaczynać od specjalisty nie przeszkadza, na oficera przecież się tam nie szykuje:), ważne żeby w armii służyć o to mi chodzi, ale tak czy siak dzięki za info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpinam sie pod temat choc troche inne pytanie - przesiedzialem wize turystyczna, wiem ze 10 lat mam automatyczny zakaz - co natomiast po tym okresie? Jesli po odczekaniu 10 lat wylosuje GC w loterii to mam na nia szanse czy tez wedlug prawa juz nigdy? Rozumiem ze moge tez sie starac o turystyczna wize i ze moge ja dostac - ale czy realnie mam szanse na wjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo z innymi wizami nie imigracyjnymi ze mozesz miec problem

co innego wizy imigracyjne one maja inne zasady

ale pamietaj ze jak wyjdzie ze pracowales nieleglanie to za to mozesz dostac zakaz wjazdu

bo nie bedziesz miec zakazu wjazdu za pobyt ale za prace nielegalna.a to moze wyjsc lub tez nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za nadzieje. Balem sie ze przez glupote mlodosci zamknalem sobie droge na zawsze. W stanach nigdy nie pracowalem - i jestem w stanie to udowodnic. Na innych forach spotkalem sie z info ze takie przesiedzenie powoduje ze juz na zawsze jestem skreslony - ale widze ze nadzieja jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem ze temat był już poruszany, ale nie mogę odnaleźć, konkretnych odpowiedzi na temat który mnie nurtuje.

Otóż w roku 2004 bylem na wizie J1 którą przesiedziałem niecałe 4 miesiące, wiem ze za to jest zakaz wjazdu na 3 lata, które oczywiscie już dawno minęły, dodam ze nie pracowałem nielegalnie po przekroczeniu wizy, obijałem się i wydawałem kasę, którą zarobiłem, cóż młodość :). Wróciłem sam nie deportowano mnie.

Obecnie zgłosiłem się do loterii na GC, co jeśli zostanę wylosowany, czy mam 0% szans na otrzymanie GC ze względu na mój nielegalny pobyt, jeśli tak to nie będę wydawał dalej kasy i zawracał sobie głowy.

A jeśli poszedłbym na rozmowę, czy mam mówić ze po wyjeździe do USA, chce od razu wstąpić do US Army, bo takie jest moje marzenie i plan, nie będę nawet szukał cywilnej pracy tylko ruszam prosto do biura rekrutacyjnego, czy to będzie miało korzystny czy negatywny wpływ na mój interview.

Dziękuje z góry za odpowiedzi.

Witam, wiem ze temat był już poruszany, ale nie mogę odnaleźć, konkretnych odpowiedzi na temat który mnie nurtuje.

Otóż w roku 2004 bylem na wizie J1 którą przesiedziałem niecałe 4 miesiące, wiem ze za to jest zakaz wjazdu na 3 lata, które oczywiscie już dawno minęły, dodam ze nie pracowałem nielegalnie po przekroczeniu wizy, obijałem się i wydawałem kasę, którą zarobiłem, cóż młodość :). Wróciłem sam nie deportowano mnie.

Obecnie zgłosiłem się do loterii na GC, co jeśli zostanę wylosowany, czy mam 0% szans na otrzymanie GC ze względu na mój nielegalny pobyt, jeśli tak to nie będę wydawał dalej kasy i zawracał sobie głowy.

A jeśli poszedłbym na rozmowę, czy mam mówić ze po wyjeździe do USA, chce od razu wstąpić do US Army, bo takie jest moje marzenie i plan, nie będę nawet szukał cywilnej pracy tylko ruszam prosto do biura rekrutacyjnego, czy to będzie miało korzystny czy negatywny wpływ na mój interview.

Dziękuje z góry za odpowiedzi.

Kare maiłes do 2007 roku także spoko kara ci mineła nie widze tu żadnych obaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...