Skocz do zawartości

Zabezpieczenie Finansowe


modest14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja jak wysyłam kupony do różnych loterii to w głowię mam już listę zakupów co kupie za wygraną...

A o jaką wizę chcesz się starać ? Bo jeśli o tą imigracyjną z loterii wizowej to chyba trochę wcześnie postawione pytanie.Jak wysyłasz kupon na lotto to też dzielisz wygraną zanim odbędzie się losowanie? :)

niektórzy chcą byc przygotowanie o wiele wcześniej na rozmowę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również długo zastanawiałem się nad tym tematem. Oferty pracy wiem, że nie będę posiadał. Będzie to tylko i wyłącznie zabezpieczenie finansowe w postaci majątku. Co zamierzam przedstawić to około 30 tys.zł na koncie i akt własności mieszkania ( równowartość 200tys. zł). Tyle na dzień dzisiejszy. Może ktoś kto wylosował kartę we wcześniejszych latach udzieli jakichś informacji co ludzie przedstawiali w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto bylo kiedys?>

jedni mieli 2 tys dol na koncie i bylo dobrze a inny mieli i 10 tys i dochodzili z kwitkiem.Dlatego tez nikt na 100% nie powie ze 20 tys dol i bedzie dobrze ;)

to nie problem miec kase ,dostac ja-pozyczyc,nalezy pokazac na rozmowie ze to jest moja kasa :)

tak wiec kasa swoja droga a rozmowa swoja :)

to nie tak ze sie pokaze duza kase to wiza jest w kieszeni :)

wyciag z konta wystarczy,akt wlasnosci mieszkania itd

akcje,bony skarbowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Już od kilku miesięcy przeglądam forum, dopiero wczoraj postanowiłem się zarejestrować.

Na większość pytań znalazłem odpowiedzi czytając wszystkie wątki, nawet te z przed kilku lat, więc obecnie nie mam żadnych pytań.

Chciałbym ustosunkować się do pytania modest14 o zabezpieczenie finansowe, podczas rozmowy z konsulem.

Różne są odpowiedzi na tego typu pytanie.

Znalazłem w necie stronę, gdzie piszą cyt"Nie zalecamy zabierać żadnych dodatkowych dokumentów, tj. akty notarialne, karty pojazdów, zaświadczenia o posiadanych środkach na koncie. Jedynym dokumentem, który mogą Państwo zabrać na rozmowę z Konsulem, jest zaświadczenie o zarobkach, lub PIT za ostatnie rozliczenie podatkowe. Przedmiotowe zaświadczenie można posiadać przy sobie, jednak nie należy go okazywać Konsulowi bez wcześniejszego zapytania o potwierdzenie dochodów."

Na tej stronie jest w/w info http://odkryjusa.pl/Warto-wiedziec

Szczerze, to zasiało to we mnie ziarno niepewności, bo sam biorę udział w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt pisze co pisze ale co to ma do loterii wizowej co pisze>

Maricn26 przeczytaj uwaznie ten link i co tam jest napisane

potem napisz od nowa post

bo tam nic nie ma o loterii wizowej a jest o innych wizach,wyjazdach.

I MAM PROSBE ABY UWAZNIE CZYTAC STRONY I PODAWAC CO TAM JEST NAPISANE :)

mnie moze nie byc i pare godz a pewne sprawy beda napisane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...