Skocz do zawartości

Wyslalem-Wyslalam Zgloszenia Na Loterie Dv 2013 -Wygralam/lem -Nie Wygralam/lem


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"Dear WITOLD .....

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013 (October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview....."

Pierwszy strzał i się udało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też nie zostałem wylosowany :( No to trzeba będzie liczyć na przyszłego pracodawcę żeby to on się martwił moim pozwoleniem na prace :P

Gratuluje tym co się udało !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także niet.

Ale tak sobie myślę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Może jest mi pisane jeszcze posiedzieć w kraju. Spróbuję w kolejnym losowaniu (o ile będzie Polska barała udział :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie liczyć na przyszłego pracodawcę żeby to on się martwił moim pozwoleniem na prace :P

Bez pozwolenia na pracę raczej nie znajdziesz przyszłego pracodawcy :P

No, chyba że jesteś tak wybitny, że pracodawca będzie się o Ciebie bił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pozwolenia na pracę raczej nie znajdziesz przyszłego pracodawcy :P

No, chyba że jesteś tak wybitny, że pracodawca będzie się o Ciebie bił :D

Na to liczę :D:D W sumie raz, parę lat temu miałem taką propozycję od dużej korporacji ale niestety oferowane stanowisko nie bardzo mi odpowiadało i się nie zdecydowałem. Dodam tylko że firma ta na wstępie zadeklarowała że zajmie się całą procedurą vizową za mnie (cokolwiek to miało znaczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dear WITOLD .....

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013 (October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview....."

Pierwszy strzał i się udało.

Pozdrawiam

mozna powiedziec ze prawie wygrany, prawie robi wielka rooznice, poniewaz masz greater number...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dear MATEUSZ ...

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013(October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...