Skocz do zawartości

Wyslalem-Wyslalam Zgloszenia Na Loterie Dv 2013 -Wygralam/lem -Nie Wygralam/lem


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

WiTAM

mnie jak i mojej żonie również nie udało się wygrać i szczerze trochę mi smutno tylko ja mam trochę inną sytuacje niż wy czytają te posty a mianowicie ja mam siostrę w USA która ma obywatelstwo jest ponad 20 lat tam poznała męża który jest lekarz chyba każdy wie co znaczy być lekarzem w USA też ma obywatelstwo dzieci się im tam urodziły ale niestety mi jakoś nie chce pomóc :( więc jedynie co mi zostaje to liczyć na szczęście losowania przykre prawda ? ale trzeba to przyjąć na klatę.Do USA jeżdziłem od 96 roku praktycznie co rok byłem u siostry zawsze wracałem w terminie i tak prawie do 2005 póżniej się skończyła wiza moje życie też było na zakręcie od dwóch lat jestem żonaty mam 18 miesięcznego synka jestem dyplomowanym masażystą i bujam się tak mógłbym być dawno w USA ale widocznie moja siostra nie chce tam brata a mamy tylko siebie ,więc pozostaje mi liczyć na szczescie komputera który losuje bo na własną siostrę nie ! dlatego dla przegranych głowa do góry widocznie to nie nasz czas a dla wygranych gratulacje cieszę się waszą wygraną .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A jak ma Ci pomoc ? Petycja na brata to 12 lat oczekiwania w tej chwili a w dodatku musi Ciebie zasponsorowac, czyli wziac odpowiedzialnosc ze jak nie bedziesz mial pracy i wystapic o jakiekolwiek mean tested benefits, rzad US ja pozwie o zwrot kosztow i bedzie musiala je zwrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie przeczytaj mój post ze zrozumieniem ,gdyby chciała sponsorować zrobiła by to już dawno temu ja sponsorowanie mam gdzieś i czekanie ponad 10 lat dlatego liczę na szczeście komptutera a praca w tedy w USA jestem wstanie sobie sam załatwić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma Ci pomoc ? Petycja na brata to 12 lat oczekiwania w tej chwili a w dodatku musi Ciebie zasponsorowac, czyli wziac odpowiedzialnosc ze jak nie bedziesz mial pracy i wystapic o jakiekolwiek mean tested benefits, rzad US ja pozwie o zwrot kosztow i bedzie musiala je zwrocic.

Gdyby chciała pomóc to chłopak już dawno byłby w Stanach obywatelem . Zmień ton swoich odpowiedzi człowieku.Dlaczego? Ponieważ gdzie byś nie napisał odpowiedzi na forum to od razu wszędzie WARCZYSZ na ludzi. Zastanów się po co TU jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Marco29. Normalnym jest, że wysyłając zgłoszenie na loterię, liczysz na wygraną i planujesz przyszłe życie. Po co wysyłać zgłoszenie, jak się przyjmuje tylko arytmetykę, jak niektórzy tu na formu twierdzą. Jeżeli tak dokładnie wszystko wyliczyli, bo byli w liceum, to po co wogóle biorą udział w tej zabawie? My tez z mężem bardzo liczyliśmy na wylosowanie, niestety jest 2 x nie i też to przeżyliśmy. Uważam tak jak Ty, data wyjazdu trochę się przesunie, ale trzeba wierzyć tak samo mocno jak teraz, że kolejnym razem się uda. Powodzenia !!! A wszystkim wygranym serdecznie gratulacje !!! Tym tak dobrym z matematyki w liceum radze się zastanowić czy naprawdę wiedzą na czym w życiu im zależy, niewiara w powodzenie to takie polskie .......

Przecież to oczywiste, kto ma zaplanować wszystko za mnie? Mama? Możliwe, że za Nich robią to mamy a oni spędzają cały czas na tym forum. Takich odpowiedzi na Tym forum oczekuję jaką Ty udzieliłeś. Od razu można poznać, że nie masz 19 lat i wiesz co to życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste, kto ma zaplanować wszystko za mnie? Mama? Możliwe, że za Nich robią to mamy a oni spędzają cały czas na tym forum. Takich odpowiedzi na Tym forum oczekuję jaką Ty udzieliłeś. Od razu można poznać, że nie masz 19 lat i wiesz co to życie.

Planowanie swojego zycia bazujac na idiotycznie minimalnej szansie bedac wylosowany jest wyjatkowo dojrzale. To nie jest zadne planowanie, to czysta glupota i bezmyslnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO PIERWSZE GRATULACJE OSOBOM KTÓRE ZOSTAŁY WYLOSOWANE!!

Mi tez sie fartneło...

Dear

MARIUSZ ***************

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013(October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.

Ale szok!!!!! Tak byłem zajęty że zapomnaiłem o tym losowaniu... i dopiero co przed chwilą zobaczyłem ze chyba jest ok LOL

Teraz mam pytanka:

1Czy wazne jest jak szybko wysle im wypelnione dokumenty, kto pierwszy ten lepszy? czy mam okreslony czas?

2 moj nr to 2013EU00000800 (to nie jest moj dokłądy ale mam w przybliżeniu) to bliski nr a jak tak to czy to dobrze?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wygrywaja osoby co sa krotki stazem na forum :)

no ale tak bywa juz :D

jak bedziesz zwlekac z wyslaniem papierow mariano np do lipca czy tez sierpnia to mozesz miec raz oddalona rozmowe oraz mozesz sie nie zalapac na rozmowe do tego ..

zobacz w tym temacie co i jak.

http://forum.usa.inf...aniaodpowiedzi/

masz na tyle bliski numer ze bedzie ok ale pamietaj aby nie olewac wyslania papierow :)

zrob to jak najszybciej sie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowanie swojego zycia bazujac na idiotycznie minimalnej szansie bedac wylosowany jest wyjatkowo dojrzale. To nie jest zadne planowanie, to czysta glupota i bezmyslnosc...

Tą idiotycznie minimalną szansę mieli wszyscy uczestnicy loterii a teraz część z Nich wypełnia niezbędne formularze i odsyła do KCC. Następnie udadzą się na niezbędne badania i rozmowę. Część z Nich otrzyma rezydenturę a później może obywatelstwo. I co? Oni są Twoim zdaniem głupi czy ta CAŁA RESZTA ludzi, która nie wygrała jest Twoim zdaniem głupia i bezmyślna. Bo liczyli na to, że się uda. Chłopie Ja Ci radzę wstrzymać powietrze może uda Ci się umrzeć. Miłego bezdechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...