Skocz do zawartości

Wyslalem-Wyslalam Zgloszenia Na Loterie Dv 2013 -Wygralam/lem -Nie Wygralam/lem


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tak serio ? Jak nie wygrasz 15 milionow w Lotto to tez Ci serce krwawi bo sie nastawiles ze wygrasz (tak z ciekawosci) ?

Jeśli już za coś się zabieram to na 100%, więc dlaczego miałem się nie nastawiać. Jeśli ktoś myśli o emigracji to musi myśleć i wybiegać w przyszłość i planować. Chyba, że robią to za Ciebie jeszcze rodzice to sorki. Za mnie już dawno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli już za coś się zabieram to na 100%, więc dlaczego miałem się nie nastawiać. Jeśli ktoś myśli o emigracji to musi myśleć i wybiegać w przyszłość i planować. Chyba, że robią to za Ciebie jeszcze rodzice to sorki. Za mnie już dawno nie.

LOL. Po prostu ciezko mi zrozumiec jak mozna takie glupoty pisac (chyba ze nie rozumiesz slowa losowanie) jezeli sa Ciebie nie planuja juz rodzice. Zabrales sie nie ma co - wyslales los na loterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. Po prostu ciezko mi zrozumiec jak mozna takie glupoty pisac (chyba ze nie rozumiesz slowa losowanie) jezeli sa Ciebie nie planuja juz rodzice. Zabrales sie nie ma co - wyslales los na loterii...

Wybacz ale nie zamierzam wdawać się w kłótnie. Ludzie którzy brali udział w loterii a nie zostali wylosowani zrozumieją o czym piszę. A Twojego postu powyżej a raczej bełkotu nie zrozumiałem - wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu rzeczy zdaje sie nie rozumiesz - tyle ze to nie ameryka wymierzyla Ci policzek a sam sobie go wymierzyles. Powodzenia w nadstawianiu...

To Ty mnie nie rozumiesz! Jestem dorosły i znam zasady loterii. Nie bądź złośliwy. Chyba, że po to jesteś na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty mnie nie rozumiesz! Jestem dorosły i znam zasady loterii. Nie bądź złośliwy. Chyba, że po to jesteś na tym forum?

Marco,

Ameryka wymierzyła Ci policzek, bo Ty nie wygrałeś w loterii, w której spośród kilkunastu milionów ludzi wybieranych jest docelowo 50 tysięcy? Ja to myślę raczej, że policzek wymierzył Ci rachunek prawdopodobieństwa. Dorośli ludzie powinni wiedzieć z liceum co to takiego :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie ok , żona nie dostała a mi się poszczęściło

zawsze miałem farta :) .

Dear DARIUSZ xxx ,

You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2013 (October 1, 2012 to September 30, 2013 ). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.

tylko nie wiem czy ten nr jest ok

2013EU000257xx

Mam szansę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trend masz szasne ale teraz zastosuj sie do tego co jest napisane :) i odeslij papiery jak szybko sie da :)

I pamietaj ze Ty jako 1 musisz wjechac na teren USA :)jak juz bedziecie miec wizy-tak pisze na przyszlosc :)mozecie tez razem leciec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...