Skocz do zawartości

Wyslalem-Wyslalam Zgloszenia Na Loterie Dv 2013 -Wygralam/lem -Nie Wygralam/lem


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najpierw brat musiałby zostać obywatelem i wtedy mógłby sponsorować swojego brata ;)

W tej chwili czas oczekiwania w tej kategorii (F4) to jakieś 12 lat.

a jak jest ze ślubem ? jesli brat wylosuje gc...i potem slub...

[sorry..wiem ze to nienormalne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 lat na oko - musialby zostac obywatelem najpierw (5 lat) , a aktualna priority date dla F4 jest 01DEC00.

Najpierw brat musiałby zostać obywatelem i wtedy mógłby sponsorować swojego brata ;)

W tej chwili czas oczekiwania w tej kategorii (F4) to jakieś 12 lat.

Szybciej poszłoby gdyby wylosował rodzic osoby stanu wolnego - wtedy F2B i późniejszy priority date :) a za 17 lat to już będę po 40stce :)

Hmm... 17 lat? To znaczy, że trzeba skrócić czas rozłąki i... jakby brat założył firmę, a potem go ściągnął jako pracownika do swojej firmy... ;) Na sponsorowanie pracownicze chyba obywatelem nie trzeba być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość ludzi zdawała sobie sprawę z tego jaka była szansa na wylosowanie, więc nie ma ujmy z powodu nietrafienia.

@ilya_

Przeszłoby może jakby ożenił się, rozwiódł, a później ja ożeniłbym się z tą osoba, z którą się rozwiódł.

Może prościej byłoby poczekać na ewentualną ustawę o homoseksualnych małżeństwach (które raczej miałeś na myśli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zwlekałem z tą informacją, bo serce mi krwawi z powodu wiadomego. Powiem Wam kochani, że bardzo, ale to bardzo liczyliśmy z żoną na wylosowanie. Plan był dobry, ale za rok będzie jeszcze lepszy.Młodzi jesteśmy i Wiemy czego chcemy. Także przegraliśmy bitwę ale nie wojnę. Ameryka wymierzyła Nam policzek i jeśli będzie trzeba nadstawimy drugi. No nic, życie dalej się toczy i data wyjazdu trochę tylko się przesunie w przyszłość. Pozdrawiam Wszystkich nie załamujcie się - zdrowia życzę. A wygranym z całego serca gratuluję i życzę bezproblemowego załatwiania wszelkich niezbędnych formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...