Skocz do zawartości

Piosenka Na Euro 2012


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

wybór tej piosenki swiadczy o tym, ze Polacy mają duze poczucie humoru. Teraz Polska sie bedzie kojarzyc z wódą i starymi babkami:)) Ja moge tylko od siebie dodac jako mieszkanka warszawy, ze mam serdecznie dosc kolejnych pomyslow zwiazanych z renowacja wszystkiego co mozliwe na euro, nie da sie zyc, wszystko rozkopane, metro nie dziala, polowa centrum nie przejezdna. Pani Bufetowa zapomniala, ze my tu jeszcze zyjemy i musimy funkcjonowac a nawet do pracy ciezko sie dostac.

Rozumiem ból ale z drugiej strony czy nie warto poświęcić parę miesięcy utrudnień na rzecz rozwoju miasta? Przecież zagraniczni goście przyjadą na Euro i wrócą do domu, a wszystko co wyremontowane zostanie dla Warszawiaków :) Ja bym tam nie narzekał. Dzięki Euro macie świetny stadion, odnowiony dworzec, nareszcie połączenie kolejowe z Okęciem, a w przyszłości także druga nitka metra. Euro dało impuls do działania. Mnie osobiście nie interesuje czy np. A2 będzie przejezdna na Euro. Ważne jest dla mnie, że sie ją buduje i jeśli nie w czerwcu to w październiku będzie gotowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w trakcie przeprowadzki z uwagi na pracę. Przenosimy się w pierwszym tygodniu czerwca bliżej lotniska - zjazd 186 - Crescent Springs, KY. Moja żona wychowywała się w Monroe, więc całkiem blisko do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka super! Nie widziałam i nie słyszałam innych biorących udział w konkursie, ale te babulki wymiatają :) Obcokrajowcy i tak w tekst wsłuchiwać się nie będą :lol: Przy nucie koko po dwóch piwach ciało samo zaczyna podrygiwać, dzisiaj jeszcze przetestuję co się dzieje po większej ilości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie interesuje czy np. A2 będzie przejezdna na Euro. Ważne jest dla mnie, że sie ją buduje i jeśli nie w czerwcu to w październiku będzie gotowa!

Dokładnie, sama gdy stoję w korkach, które spowodowane są remontem, rozbudową lub przebudową dróg, to zawsze tłumaczę sobie, że to wszystko służy temu, aby potem jeździło nam się znacznie łatwiej. Nie ma co narzekać, trzeba patrzeć na pewne sprawy bardziej perspektywicznie. "Krótkowzroczność" tylko niepotrzebnie podnosi ciśnienie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka moze i fajna taka skoczna,ale nie pasujaca do Euro.moze dlatego,ze zawsze byly jakies hity rockowe,spiewali znani piosenkarza,a teraz takie babuszk spiewaja i i ludzie nie moga sie przezwyczaic.

Ale jednak to lepsze niz hymn pani Gorniak kilka lat temu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...