Skocz do zawartości

Zielona Karta - Badania Lekarskie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja poszlam do przychodni mojego lekarza rodzinnego w Polsce i tam dostałam ksero swojej karty szczepień "na piękne oczy" :P tzn, nic nie placilam czy cos. w domu mialam karte szczepien w ksiazeczce zdrowia, ale nie wiedzialam czy na pewno jest aktualne wszystko dlatego poszlam do przychodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

o 7:00 na Waryńskiego 9 w Warszawie ( Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów) tam zrobiłem rentgen i badania krwi

wyniki miałem już 9:30

z wynikami na 10:15 przychodnia Lasermed ul. Hoża 58/60

z lasermedu do Waryńskiego 9 jest 800m

badania były dość szczegółowe trwały około 40min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszlam do przychodni mojego lekarza rodzinnego w Polsce i tam dostałam ksero swojej karty szczepień "na piękne oczy" :P tzn, nic nie placilam czy cos. w domu mialam karte szczepien w ksiazeczce zdrowia, ale nie wiedzialam czy na pewno jest aktualne wszystko dlatego poszlam do przychodni.

acha, zapomniałam dodać, że badania miałam robione we Frankfurcie z polecenia Konsulatu we Frankfurcie i wygladalo to tak, ze lekarz przejrzala moja karte szczepien, osłuchała mnie, kazala sciagnac spodnie do kostek, tak zeby mogla zobaczyc nogi (nie wiem po co, ale tak chciala), kazala sie polozyc na kozetce, troche mnie podusila po brzuchu, powiedziala OK i kazala isc do laboratorium pietro nizej oddac mocz i na pobranie krwi oraz do zdjęcia RTG. Zadnych dodatkowych szczepien nie kazala robic. Na koniec dostalam plyte z RTG, rachunek za cala "impreze" i nara . Acha, gdyby ktops sie obawial ze nie zna niemieckiego, a chcialby ubiegac sie o wize w Niemczech, to powiem tylko tyle, ze w klinice w ktorej mialam badania mowili po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mnie nie intersowało gdzie sie robi klucia hehe :D ale dobrze wiedziec, dziekuje! Szczerze mowiac nie myslalam, ze to o to chodzi, myslalam, ze moze sprawdzala czy nie mam jakiegos uczulenia na nogach czy czy moze sie nie okaleczam celowo co wskazywaloby na jakies zaburzenia psychiczne, ale o narkotykach nie pomyslalam. Myslalam ze o narkotykach dowiedzieliby sie z krwi lub moczu heh :) No, ale super, ze mi powiedziales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...