Skocz do zawartości

Zielona Karta - Badania Lekarskie...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja robilem badania w Poznaniu jakies 10 lat temu. Byl 1 lekarz ktory byl bardzo nieprzyjemny i chamski. Taki czeresniak, ale nie bylo innego wyjscia do nastepny lekarz byl w Warszawie.

Pamietam tylko zajsice ze przede mnie wchodzila mloda dziewczyan ktora jechala do brata, i na studia. I ten lekarz cos sie do niej "doczepil" i laska wyszla z placzem. A ja akurat stalem i rozmawialem z jej bratem (do ktorego jechala) i mama. Jak ta dziwczyna wyszla z laczem to zaraz oni podbiegli do niej i chwilke rozmawiali (ja sie nie pchalem bo bylo widac ze cos nie tak). I za wchile ten brat sie wkurzyl i powiedzial ze se pogada z tym doktorkiem no i wszedl do baginetu i zmknal za soba dzrzwi. Bylo sylac jakies podniesione glosy i koles wyszedl i powiedzial ze spotkamy sie w sadzie i ze on sie postaram zeby juz on wiecej nie prowadzial tych badan lekarskich. Z mojej pozniejszej rozmowy z kolsiem dowiedzialem sie ze lekrzac cos sie tem dopierdzielal do laski i robil jakies nieprzyjemne komentarze, a jej brat z ktorym gadalem byl z pochodzenia polakiem, ale mieszkal do kilkunastu lat w usa i pracowal w jakims szpitalu akademiskim jako profesor neurologii i jest ogolnie znany.

Po tym wszystkim doktorek wziol 45 minut przerwy i jak ja milalem z nim spotkanie to juz byl mniej "przebojowy" i odnosil sie do mnie jakos bardziej normalnie w porownaniu to tego co wyprawial przed tem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...