Skocz do zawartości

Podroz Do Polski Na Niewaznym Paszporcie!


chrissy2333

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moge jechac do Polski na niewaznym paszporcie, ktorego waznosc uplynela w kwietniu tego roku. Kupilam bilet do Polski na lipiec i myslam ze wszystko uda mi sie pozalatwiac do tego czasu ale nie. Pierwszo zrobilam umiejscowienie mego slubu w PL co zajelo 3 miesiace a jak chcialam isc z tym do ambasady to powiedzieli ze musze umowic sie na wizyte przez internet- wszystko ok tylko ta wizyta jako pierwsza jest na lipiec a bilet przed ta data. A biletu nie moge przeniesc na inny termin. Wiec nie mam szans na zrobienie paszportu przed data wylotu. Moglabym go zrobic w Polsce ale czy moge wyjechc z USA do Polski na niewaznym paszporcie (a nie mam jeszcze amerykanskiego paszportu tylko GC). Moze ktos mial taka sytuacje? prosze o pomoc :) dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wazny dowod osobisty ale na stare nazwisko, A linie to Brussels Airlines. A mam takie pytanie czy moge pojechac do Chicago i wyrobic paszport w nastepnym tygodniu tylko ja mieszkam na stale w NJ to by mi pozwolili bo sprawdzalam wolne terminy w Chicago i sa na nastepny tydziec tylko NY ma wolne po koniec lipca. Jak dlugo wyrabia sie paszport tymczasowy ???? Dziekuje za odpowiedz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto ma jej nie wypuscic ?? Nie przechodzi sie CBP wyjezdzajac - jedyny problem to linia lotnicza - jezeli wpusci na poklad to OK, jezeli nie to nie OK...

ososby ktore sprawdzaja czy bitel i nazwisko sa te same, jak zobacza ze paszport jest niewazny moga nie przepuscic dalej, takze przy check in, tam to na bank nie zaakcepyuja wygasnietego paszportu.

wracajac to pytania, nie maialm doswiadczenia wyrabiac paszportu tymczasowego ale podejrzewam, ze tak szybko sie go nie robi, paszporty sa wyrabiane w PL i odsylane do USA, podejrzewam ze te tymczasowe rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...