Skocz do zawartości

Spanikowalem... I Problem. Przedluzanie B2 Po Paru Pobytach.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Bardzo prosze was o pomoc bo jestem nieco zalamany.

Odwiedzam USA w tym roku juz po raz czwarty. Pracuje jako service engineer w niemieckiej firmie.

Pierwszy pobyt - 2 tygodnie

Drugi pobyt - 2 tygodnie

Trzeci pobyt - 3 tygodnie (w Philadelfii leeeeedwo co mnie w ogole wpuscili, baba powiedziala ze kolejny raz na wizie B1 NIE WJADE)

A teraz mialem przyjechac na 6 miesiecy... Spanikowalem ze mnie nie wpuszcza i sklamalem ze przyjechalem na miesiac z nadzieja ze wbija mi tak jak za 1 i 2gim razem - max czasu (6 mies)...

Glupio zrobilem... Zjadly mnie nerwy po prostu... Bardzo sie balem ze nie wpuszcza mnie w ogole.

Wbili mi pobyt na 2 miesiace.

Czy moge to jakos przedluzyc? Jakie sa szanse takiej operacji?

Bede niesamowicie wdzieczny za kazda informacje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzyc - mozesz probowac. Czy sie uda - hgw... Problem w tym ze odpowiedz dostaniesz prawdopodobnie po terminie wyjazdu ktory masz w I-94. Jezeli bedzie odmowna to masz overstay i temat zalatwiony...

To zależy. Jeżeli I-539 złożysz niefrywolnie i w odpowiednim czasie, to w przypadku odmowy, overstay będzie się liczył od dnia po otrzymaniu decyzji. W przeciwnym przypadku - zgodnie z oryginalnym I-94.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz podbnie pisales na forum i zadawales pytania i sadzilem ze zapoznales sie z forum dobrze..

kiedys przedluzenie takiego pobytu bylo latwiejsze a teraz,zalezy od dokumentow,co wpiszesz ,,oraz to kosztuje kolo 300 dol ..

pytales sie kiedys o wyjazd do Kanady i wjazd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szanse na przedluzenie wizy, szanse sa zawsze. Minus jest taki, ze primo: na granicy juz raz miales problemy, secundo: teraz masz wize tylko na 2 miesiace.

Osobiscie, ale to tylko moje zdanie, ktore mowie na podstawie wielu spraw, mialbys o niebo wieksze problemy gdybys powiedzial, ze lecisz na kilka miesiecy. Nawet zaryzykowalabym stwierdzenie, ze mogliby Cie w ogole nie wpuscic..

Przedluzenie wizy to ryzyko - u Ciebie trzeba by naprawe sie do tego przylozyc, bo trzeba by przemyslec kiedy wyslac dokumenty, aby nie wydalo sie to podejrzane oraz jakie dodatkowe dokumenty dolaczyc i jak wszystko umotywowac.

Jest to do zrobienia, tylko trzeba wszystko madrze zaplanowac. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc!

Posta pisalem nieco rozemocjonowany z lotniska w Atlancie, na swiezo po rozmowie.

Po przespaniu sie z problemem, doszedlem do wniosku ze bycmoze dobrze zrobilem mowiac ze chce wjechac tylko na miesiac. Przynajmniej mnie wpuscili.

Wymienilem dzisiaj pare maili z ludzmi z firmy, nareszcie przydzielili kogos do rozwiazywania podobnych problemow. Skonsultuja to z prawnikiem od prawa imigracyjnego tutaj w USA i postaramy sie napisac dobry wniosek. Napisali zebym sie nie marwtil wieeec... nie martwie sie. ;)

A wam dziekuje za wsparcie.

Zapytam tylko o co chodzi z tym "overstay" o ktorym piszecie powyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overstay to sytuacja, w której nie opuściłeś USA w wyznaczonym terminie - w Twojej obecnej sytuacji są to dwa miesiące od daty wlotu. Fajnie, że firma w końcu postanowiła Ci pomóc, ale pamiętaj, że w razie przesiedzenia wizy to Ty będziesz miał problemy a nie oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...