Skocz do zawartości

Czy Dostanę Wizę I Czy Mnie Wpuszczą Na Lotnisku.


Rekomendowane odpowiedzi

tłuk

No sam widzisz .Odpowiedz sobie sam na swoje pytanie .Oszukujesz konsula ,łamiesz prawo,przyczyniasz się do dawania Polakom złego wizerunku przez co muszą biegać po wizy a później chciałbyś aby konsul ponownie Ci zawierzył.Gdy nadchodzi krytyka Twojego postępowania ( krytyka ale grzeczna bez obrażania) wychodzi z Ciebie prawdziwe oblicze . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przyznałem się do błędu i ubolewam to po co twoje wypociny na forum? Nie ma ani jednej twojej konkretnej odpowiedzi podpartej paragrafem, linkem, doświadczeniem, ale są pouczenia i błyszczenie w tym temacie pana moralnegp. Ja nie oczekiwałem krytyki tylko informacji- jak nie rozumiesz mojego zapytania to siedzieć cicho a nie bawić się w księdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onager abym zawsze dostalas odpowiedzi odpowiednie po tym jak sie przyznalem do bledu to bylo by cos,nawet zagranica od ludzi dostalem po du...po prawiedzie ,jak sie przyznalem do bledu...od takie to Nasze zycie ..

Mowisz o linkach,one sa dostepne na stronach rzadowych ale jak zawsze jest to cos ,,ze moze wyjdzie lub tez nie ..jednym sie udaje a innym juz nie.

I jak chcesz sie starac o wize to idz ,lec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ani jednej twojej konkretnej odpowiedzi podpartej paragrafem, linkem, doświadczeniem, ale są pouczenia i błyszczenie w tym temacie pana moralnegp.

Konkretna odpowiedź była - składek emerytalnych nie dostaniesz, bo żeby takowe dostać musiałbyś mieć legalnie przepracowane 40 kwartałów.

A co do podparcia tego linkiem.

http://www.ssa.gov/pubs/10072.html#a0=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...