Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna - Czy Mam Dobry Plan?


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chcę się dostać do USA do chłopaka i tylko taka wiza wchodzi w grę, ewentualnie J-1, ale czekanie na te rodziny to masakra. I mam parę pytań, czy mogę powiedzieć, że jadę do jego kuzynki (nie powiem nic, że znam jego), którą poznałam jak była w Europie? I jeśli chodzi o związki z krajem, to mogę złożyć papiery na studia, żeby dokończyć 1 rok studiów (1 semestr zaliczony) i tym się podpierać w konsulacie?

Czy to ma jako tako ręce i nogi?

Dodam jeszcze, że jego nigdy nie widziałam, bo rozmawiamy tylko poprzez skype i on jest obywatelem USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż chcę się dostać do USA do chłopaka i tylko taka wiza wchodzi w grę, ewentualnie J-1, ale czekanie na te rodziny to masakra.

pewnie masz na mysli au-pair i opieke nad dziecmi

niekoniecznie musisz czekac na rodziny, mozesz tez inna prace sprobowac, wiza j1 tp nie tylko opieka i rodziny

A TU PODOBNY TEMAT DO TWOJEGO: http://forum.usa.inf...szanse-na-wize/

calkiem niedawny

napisz cos wiecej: czym sie w kraju zajmujesz itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinka problem jest 1

Mozesz mowic co chcesz ale i tak moze cos wyjsc ze lecisz na stale,do chlopaka--np zachowanie Twoje,odpowiedzi

a wiesz o tym ze mozesz nie dostac stalego pobytu jak wyjdzie ze slub byl planowany,pobyt na wizie turystyycznej a wtedy zegnaj USA i mezu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zawsze, ale powiem, ze planuje wrocic przed 2 semestrem

To powodzenia.

Wyjazd na wizie turystycznej z zamiarem ożenku to fraud.

Do emigracji służą odpowiednie wizy.

I taka mała dygresja ode mnie - jak można w ogóle myśleć o małżeństwie z kimś, kogo się nigdy nie spotkało twarzą w twarz? Tego nie ogarniam.

Oczywiście co innego jest poznać kogoś przez internet, a potem spotkać się z nim twarzą w twarz, rozwijając znajomość wirtualnie i w realu, a co innego jest planować wyjazd na całe życie znając kogoś tylko wirtualnie...

Na VJ jest masa takich historii... Przyjeżdża potem taka panna do USA, gościu robi ją na szaro i co ona biedna ma począć. A wystarczyło tylko pomyśleć przed.

Nie mówię, że z Tobą tak będzie, jednak to, co planujesz (planujecie) zrobić to przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...