Skocz do zawartości

Płatnosci Polska Karta


zieloo22

Rekomendowane odpowiedzi

@Joanna30 załóż sobie konto w kantorze Alior. Masz tam konto PLN na które możesz sobie przelewać pieniadze z konta PLN w innym banku i masz subkonta w USD , EUR czy co tam chcesz. Normalnie masz do konta (znaczy zamawiasz) kartę USD (lub EUR jesli tez chcesz i masz podkonto w EUR)

Kantor Alior ma bardzo dobry kurs, kupujesz sobie $ i od razu masz je na swojej karcie i mozna też ustawić sobie że np $ będą kupione dopiero gdy 1$ osiągnie jakis tam poziom, który sobie sama definiujesz.

A co istotne - nie płacisz za uzywanie konta i karty (chyba że drugi raz w miesiacu wyjmujesz gotówkę z bankomatu) Jedyny warunek to jedna transakcja kartą na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@Big Kurs w Aliorze jest inny dla Klientów - jak nie masz konta w kantorze Alior to widzisz wyższy kurs niż jak się zalogujesz na konto

Jako były pracownik jednego z PKO oba te banki omijam z daleka ;)

Wyrazy współczucia - w S.A. mam konto około 20 lat i nigdy mnie nie zawiedli.

Plus cenię sobie posiadanie personalnego doradcy - nie stoję w kolejkach, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam kartę $ w Kantorze Alior. Działa bez zarzutu, kurs jest całkiem niezły. Nie ma problemów z zakupami online czy płatnościami na airbnb :).

Ja też polecam Alior. Mam tam konto zlotowkowe (oplata 4zl/mc, wiec zostawilam na aktywne - zawsze przyda się na wypadek wakacji/płatności w PL), walutowe jest bezpłatne, jedynie płacisz za karte - nie wiem ile, ale w cenniku na pewno znajdziesz. Konto walutowe założyłam w 10 minut, 2 dni przed odlotem - przy czym 8 minut to były rozmowy na tematy inne niż konto bankowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...