Skocz do zawartości

Płatnosci Polska Karta


zieloo22

Rekomendowane odpowiedzi

Może zagraj w Lotto?

Bo jak uczy lektura tego forum,to jest znany problem i dotyczy wielu.

Oczywiście rozumiesz,że ja piszę o płaceniu w ⛽?

A jeśli tak, to poproszę o sposób - w kwietniu znów wybieram się pojeździć po USA i chciałbym ułatwić sobie życie!

Placeniu gdzie ? Sposob jest prosty, swipujesz karte i tankujesz benzyne. Serio. Setki ludzi tu przyjezdzaja, placa polskimi kartami.

Jak pisalem - jezdzilem od 2001 roku sluzbowo kilka razy w roku i nigdy nie mialem najmniejszych problemow z platnosciami karta - zarowno debetowymi i kredytowymi. Podobnie setka kolegow z firmy, ludzi z innych oddzialow w Europie, itd...

Nie widzialem tutaj jakiejs znaczacej liczby ludzi piszacej o problemach z platnosciami polskimi kartami, moim zdaniem z niewiadomych powodow wyolbrzymiasz problem...

Place rowniez amerkanskimi kartami jezdzac do PL i innych krajow i podobnie nie mialem najmniejszych problemow. Gotowki unikam jak tylko moge bo pozniej nie ma co z tym zrobic jak sie nie wyda wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kzielu, niczego nie wyolbrzymiam - Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA pisze Tobie, ze w 99% przypadkow, polska karta kredytowa/debetowa/jakakolwiek NIE DZIALA w dystrybutorze - rozne banki, rozne karty, rozne ZIP cody.

I nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu, niczego nie wyolbrzymiam - Z WLASNEGO DOSWIADCZENIA pisze Tobie, ze w 99% przypadkow, polska karta kredytowa/debetowa/jakakolwiek NIE DZIALA w dystrybutorze - rozne banki, rozne karty, rozne ZIP cody.

I nie dziala.

A ja to myslisz ze z jakiego doswiadczenia pisalem ?Tu mieszkam od ~4 lat, wczesniej przez prawie 11 przyjezdzalem sluzbowo, podrozy bylo kilkadziesiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposob jest prosty, swipujesz karte i tankujesz benzyne.

Swipujesz to znaczy co robisz?? :) Sorry za pytanie ale troche bede tankował i chciałby wiedzieć jak wygląda krok po kroku taka wizyta na amerykanskiej stacji. Bo rozumiem że nieco różni się od tej znanej mi z PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) ja kasy nie nosze w ogole

tak na marginesie troche co do gotowki i kart.

podczas mojego ostatniego pobytu w seulu - nie wydalem ani dolara/zlotowki/koreanskiego wona...wszedzie ale to wszedzie, nawet w najbardziej oddalonej spelunie gdzies w piwnicy...chcą karte i w zasadzie to wskazane ! taxowka,market, itp... Cala gotowke co mialem - przywiozlem. Nie wiem kasy im sie nie chce dotykac/liczyc hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swipujesz to znaczy co robisz?? :) Sorry za pytanie ale troche bede tankował i chciałby wiedzieć jak wygląda krok po kroku taka wizyta na amerykanskiej stacji. Bo rozumiem że nieco różni się od tej znanej mi z PL

Kiedys w PL byly stacje Neste A24 - tak to mniej wiecej wyglada. Poza tym na kazdym dystrybutorze masz instrukcje co zrobic...

Malo ludzi ktorzy tylko tankuja wchodzi do budynku stacji - Ci co wchodza kupuja jakies pierdoly, placa gotowka bo nalewaja za $5 zamiast do pelna itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...