Skocz do zawartości

Płatnosci Polska Karta


zieloo22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 rok później...

Temat stary ale wlasnie tu zajrzalam.. Chciałam powiedziec ze mam Polskie karty z Credit agricole czy lukas jak kto woli... W kazdym razie przez kilka miesięcy wszystko było ok, a potem sie yebło- transakcje wlasciwie robiłam w walmart, dollar tree, kmart i nie pamietam czy gdzies jeszcze.. W kazdym razie po kilku miesiącach na karcie za kazdym razem wyskakiwala odmowa, na debetowej i na kredytowej. Oczywiście burak, ze niby bieda etc.. Ale chwile pozniej szlam do bankomatu i voila! pieniądze sa.. Nie wiem od czego to zależy, w restauracji nigdy nie miałam problemu ani online. Jak ktos sie zna to niech sie wypowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdpodobnie bank odkryl nietypowe transakcje i podejrzewając scam zablokowali karte. Zadzwonjc do nich. Powiedziec ze to Ty a nie zlodziej karty i odblokuja.

Jak moze byc zablokowana, skoro w bankomatach działa poprawnie, online tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli Ci dlaczego tak było?

Ogolnie: ichnie bakowe regulacje.

Obecnie dobrze jest planujac wyjazd za granice powiadomic swoj bank o tym ze jego karty beda gdzies tam we swiecie uzywane, wtedy nie bedzie w Banku alarmu. Od razu uwolnia przyszle nietypowe co do miejsca transakcje.

Moja siostra miala w Polsce taki przypadek. Uzywala kart CitiBanku z przyznanym sporym limitem ale placila nimi za zwykle, standartowe zakupy. Raz kupila w jednym miejscu jednoczesnie bodaj pralke, lodowke i cos tam jeszcze za kilka tys. PLN. Podala kredytowke sprzedawcy i zanim transakcja zostala autoryzowana przez Bank juz miala telefon z Citi czy to ona kupuje tam i tam jakies klamoty.

Nie trzeba sie zloscic na te praktyki bo Banki w ten sposob pilnuja swoich i naszych pieniedzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...