Skocz do zawartości

Płatnosci Polska Karta


zieloo22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od jakiegoś czasu temat mi jest znany bo często latam do Polski. Ja od lat wymieniałem w kantorze w Warszawie ale w ostatnich 2 latach zaczał wymieniać w bankach/kantorach. Najpierw tak jak ktoś wspomniał zacząłem od walutomatu, a następnie zainteresował mnie temat ALiora ale trzeba było konto zakładać a ja nie po to lece do PL zeby siedziec w banku. Walutamot jest ok chociaz zdażyło się ze nie było tyle środkó co chciałem wymienić po moim kursie. Obecnie jestem w Polsce i znajomy podrzucił mi nowy twór Raiffeisena (rkantor) i pytanie czy ktoś już wymieniał tam dolary? Podobno jakieś zniżki dają. Przed chwilą patrzyłem na stronie i kursy ok. Może jutro do nich zadzwonie i zapytam jak z przelewami do US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki Joanna30 za odpowiedź. Wydawało mi się, że będę musiał iść i otwierać rachunek w banku, bo nie mam w Aliorze.

Wracając do tematu, otworzyłem dzisiaj w Rkantor.com i dostałem 1000 pkt (moge wymienić taniej), kursy dobre. Co dalej zobaczymy.. ale pierwszy dzień na plus.
Jak co wrócę do tematu Aliora..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...