Skocz do zawartości

Przeterminowane Badania Lekarskie (Aos)


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlaczego by mieli cofnac ? Wiekszy problem to bylby taki ze jezeli odpowiedz na pierwsze RFE uznaja za niewystarczaja to pozniej wysylaja denial zamiast drugiego RFE. Wiec jezeli to faktycznie jest drugie RFE (a nie tylko jakis bug w tym ich nie dzialajacym systemie - co moze byc prawdopodobne), to w sumie nie jest najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam się o to, czy nie cofnęli, bo słyszałam o przypadkach, że właśnie niektórym tak zrobili. Tylko, że to było na zasadzie, że RFE pojawiło się juz po biometrics, ale jeszcze przed otrzymaniem AP i EAD. W tym przypadku, proces ten został przystopowany do momentu jak została wysłana satysfakcjonująca odpowiedź na RFE. Chciałam się dowiedzieć, czy w sytuacji jak się już posiada fizyczny dokument, mogą coś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu, nie strasz, bo zrobiło mi się słabo z tym "denial"... Byłoby to naprawdę nie fair, bo koperta z wynikami badań, którą wysłałam, była zamknięta - nie mogłam nawet spojrzeć na wyniki, więc jeśli dajmy na to lekarz czegoś nie podpisał, to przecież nie moja wina. W przychodni, w której robiłam badania, był bajzel gorszy niż w polskiej publicznej. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to oni coś zawalili... no chyba, że nagle okazało się, że mam gruźlicę i syfilis ;) Zielona karta to chwilowo mój ostatni etap - poza nią mam już wszystko, moja sytuacja jest czysta - więc frustracja zaczyna sięgać zenitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...