Skocz do zawartości

Powrot Do Polski, Wazna Decyzja Zyciowa !


niunia88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moje dyplomy sa liczone w usa wiec nie wiem jakie Ty posiadasz kochana i ludzie mogą sobie wmawiac ile chca , ze przez to , że wjechali do usa na k1 czy green card czy czyms innym maja słabo płatna prace albo siedza na pupie raczej siedza bo nie znają języka :) nie mowie o pierwszych miesiacach po wylocie i nie mowie o wszystkich mowie o tym co tu przeczytalam :) i czym ludzie sami sie chwalą i nikogo nie oceniam osoby te same wystawiają swoje swiadectwo zaradnosci takze

Look before you leap :) A nie - jedz i narzekaj bo nie przemyslalas jak to bedzie i , ze lepiej jest jednak w Polsce jak to tu pisza co niektore osoby widze , że bardzo osobiscie bierzesz to do siebie :) zreszta piszesz o pól roku w "zawieszeniu " bo czekaja kobiety na uregulowanie statusu , nie widze przyczyn dla ktorych po 6 miesiacach kochajacy maz nie moze pomoc w znalezieniu dobrej pracy albo nie mozna zacząc studiów na nowo , zeby sie liczyły i ułatwily prace , skoro polskie studia wg ciebie sie nie licza i skoro małzonek deklarowal sie , ze zapewni danej kobiecie opieke :) zreszta jak to taka wielka milosc zawsze mozna ślub w Polsce zalatwic i potem miec cr1 i wszystko slicznie załatwione po wlocie do USA mozesz isc do pracy od razu , oczywiscie pracy odpowiadajacej Twojej zaradnosci , poziomowi języka i wyksztalcenia i umiejetnosciom , bo pracy nie rozdaja na podstawie tego jaka kto ma wize :) tyle w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia czy pisze prace magisterska czy nie , nie wymadrzam sie z tego powodu , jednak jak widac co niektórym osobom przydalyby sie studia biorac pod uwage ich naiwnosc i brak wiedzy ogolnej i zyciowej na temat czegokolwiek , takze Twoja opinia kizielu na moj temat mnie guzik obchodzi i ciesze sie , ze ja nic nie rozumiem a Ty wszystko rozumiesz :) na pewno jest tak jak piszesz a co do carol to bierzesz to osobiscie i sie oburzasz , poniewaz w trzezwy sposob skomentowalam żenujace opisy co niektorych osob , nie oceniam ogólu, jak napisalas sprowkowalam Cie do napisania , nie wiem po co sie oburzasz w takim badz razie , jak to co napisalam jest tak naprawde parafraza wypocin wymądrzających sie osob , jestem ostatnia do krytykowania pojedynczej jednostki i nie mam zamiaru sie tu kłocic z nikim , jesli kogos urazilam np Ciebie carol ? to przepraszam ale nie bede tolerowac rasizmu i od tego zaczely sie moje komentarze ale po raz kolejny jak widze nie ma sensu miec swojego zdania w tym kraju i nie ma co dyskutowac , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje na bakier z edukacja :) swiadectwo dojrzalosci ( stara matura ) z wyróznieniem , dwa certyfikaty językowe FCE i CAE w wieku 17 lat ,dwa kierunki studiow anglistyka oraz dziennikarstwo i komunikacja spoleczna , teraz studia magisterskie ktore robie w jeden rok a nie w dwa wiec generalnie na bakier jestem jak najbardziej z edukacja :) a intencje mam zawsze dobre , jak rowniez duzy dystans do siebie dlatego sie nie przejmuje tym co piszecie :) chcialabym zobaczyc wasza edukacje :) skoro tak czepiacie sie mojej , ktora sie nie chwalilam tylko wytlumaczylam BIG bo sie zapytal na czym polegaja moje jak on to ladnie napisal badania naukowe :) i nie wyglupiam sie , jestem ZWYKLYM uzytkownikiem forum jak kazdy i powiedzialam jakie jest moje zdanie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje na bakier z edukacja :) swiadectwo dojrzalosci ( stara matura ) z wyróznieniem , dwa certyfikaty językowe FCE i CAE w wieku 17 lat ,dwa kierunki studiow anglistyka oraz dziennikarstwo i komunikacja spoleczna , teraz studia magisterskie ktore robie w jeden rok a nie w dwa wiec generalnie na bakier jestem jak najbardziej z edukacja :) a intencje mam zawsze dobre , jak rowniez duzy dystans do siebie dlatego sie nie przejmuje tym co piszecie :) chcialabym zobaczyc wasza edukacje :) skoro tak czepiacie sie mojej , ktora sie nie chwalilam tylko wytlumaczylam BIG bo sie zapytal na czym polegaja moje jak on to ladnie napisal badania naukowe :) i nie wyglupiam sie , jestem ZWYKLYM uzytkownikiem forum jak kazdy i powiedzialam jakie jest moje zdanie i tyle :)

Człowiek wyedukowany nie musi sie chwalić dyplomami ni certyfikatami. Człowieka wykształconego poznaje sie po sposobie wypowiedzi. Ty robisz błędy ortograficzne i stylistyczne, masz ograniczone słownictwo i ogólną manierę egzaltowanej piętnastolatki. Przysrywaneczki w kierunku osób pochodzących z malych miasteczek? U osoby która "nie toleruje rasizmu"? Pochwalam tępienie rasizmu, ale Twój ton i poczucie wyższości są denerwujące.

Jak dla mnie EOT, przynajmniej w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie sie składa Jackie jestes administratorem prawda ? czy moglabys mi udzielic informacji jak sie wykasowuje konto z tego forum poniewaz nie posiadacie takowej informacji w Pomoc ?

Wiadomość na priv i mogę zamknąć konto :) Choć nie widzę takiej potrzeby, możesz po prostu przestać pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...