Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie... wypełniłem wniosek jednak całkiem zapomniałem o tym, że mam drugie imię. Czy w przypadku wylosowania mam szanse otrzymać GC czy szkoda fatygi bo i tak mnie odrzucą po wysłaniu dokumentów ?

Poczekaj do maja, jak Cie wylosują to bedziesz dalej myslał, wg mnie nie powinno byc jakis wiekszych problemow z wyjasnieniem tego jak zostaniesz wylosowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

co za głupota. przecież o tym, żeby się przekonać, czy dana osoba ma bana, czy nie wizyta w ambasadzie nie jest potrzebna. przesiedziałeś/laś wiże o więcej niż 180 dni - masz bana na 3 lata, przesiedziałeś ponad rok - pożegnaj się z jakąkolwiek wizą na 10 lat. masz wątpliwości? to albo nie wiesz, na co się naraziłeś/łaś robiąć overstay'a, albo jesteś naiwny/na wierząc, że ujdzie ci to plaze. zawsze można jeszcze napisać maila do ambasady wyjaśniając swoją sytuację. co prawda ich odpowiedzi są bardz ogólne ale dają ci ogólny zarys sytuacji, z którego możesz wywnioskować, czy masz szansęna gc.

a mając swiadomość, że przesiedziało się wize o więcej iż 180 dni i nadal aplikując o gc, mało tego, zakladająć, że to to nie wyjdzie, inteligencją się raczej nie grzeszy.

Najlepszą rzeczą dla każdego kto miał jakies przejscia jest wlasnie ambasada wizyta i decyzja czarno na białym...

Ludzie generalnie nie wierza w nic...tam jest przykład w anglojezycznego forum, siedzi tam kupa baranow dzwonia do tego KCC co 5 minut, mowia im ze wylosowano 10tys osob, osoby pisza na forum ze zostaly wylosowane a tamci i tak nie wierza i sadza ze dolosowania nie bylo...

podobnie masz z innymi przypadkami, np o tym teraz jakos mowa byla ze sporo osob w uk sadzi ze jak bedzie miala brytyjski paszport to nie bedzie potrzebowala wiz do usa a skoro nie bedzie potrzena wiz to moga pracowac i mieszkac w usa do woli...i teraz nie przetlumaczysz im ze sa w bledzie za zadne skarby

jezeli ktos miał overstaya i ma bana to tylko to zrozumie jak pojdzie do ambasady i dlatego wizyta w ambasadzie jest najlepszym rozwiazaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą rzeczą dla każdego kto miał jakies przejscia jest wlasnie ambasada wizyta i decyzja czarno na białym...

jeśli wg ciebie to najlepsza rzecz, jaką taka osoba może zrobić to naprawdę gratuluję. swoją drogą "trochę" kosztowna. wyrzucać parę tysięcy po to, by dowiedzieć się, że jest się inadmissible. tym bardziej, że wszędzie (łącznie z instrukcją do dv) "trąbi" się o 3 i 10letnim banie za overstay.

co to brytysjkiego/niemieckiego/francuskiego itp paszportu i całego visa viewer program - to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wg ciebie to najlepsza rzecz, jaką taka osoba może zrobić to naprawdę gratuluję. swoją drogą "trochę" kosztowna. wyrzucać parę tysięcy po to, by dowiedzieć się, że jest się inadmissible. tym bardziej, że wszędzie (łącznie z instrukcją do dv) "trąbi" się o 3 i 10letnim banie za overstay.

co to brytysjkiego/niemieckiego/francuskiego itp paszportu i całego visa viewer program - to już inna sprawa.

no a jakie widzisz inne rozwiązanie dla ludzi co maja overstay'a a i tak nie wierza że maja??? słucham...mam overstaya ale Ci nie wierze co mi radzisz?

bo o banach to piszecie na tym forum od ilus lat chyba o 10ciu a ludzie i tak chodza na rozmowy , na rozmowach kłamią pozniej dostaja kolejne bany...a pozniej pisza : a liczyłem że przejdzie...

gdyby twoje rozwiązanie działało to by tego forum nie było i ambasada w USA miała by problemy z płynnościa finansową bo kazdy by to przeczytał inie szedł do ambasady...

twoja edukacja tych co przesiedzieli nie zadziała - jedyne rozwiązanie rozmowa w ambasadzie...

a jak wytłumaczysz fakt że cała polonia w USA masowo jak to pisali w artykule wysyła zgłoszenia na loterię? przecież wszyscy wiedzą że nie dostana GC....ale jedynym rozwiązaniem jest dostanie jak nie bana to deportacji i tyle...człowiek żeby sie wyprowadził z błędu musi sie na własnej skórze przekonać o czymś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikun, to nie jest moje rozwiązanie a jedynie logiczne myślenie. po to masz np. TO forum internetowe, by móc zadać pytanie i dostać na nie odpowiedz. po to masz instrukcję do dv aby wiedzieć, czy masz szansę, czy nie. poza tym istnieje jeszcze ktoś taki, jak prawnik, który kosztuje mniej niż opłata wizowa + reszta wydatków, więc czasem warto się do niego udać, jeśli ma sie wątpliwości, co do swojej sytuacji.

i żeby było jasne - ja nie zamierzam nikogo edukować. jesteśmy dorośli i każdy robi tak, jak uważa. nie zamierzam też szukać żadnego rozwiązania dla "overstayowców". nie moja sprawa, czy dana osoba decyduje się iść dalej, czy rezygnuje z ubiegania się o gc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...