Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no bo sly pyta cie dlatego bo z twoich pytan jednoznacznie wynika ze tego nie czytałas nic a nic

Czytalam, ale chyba lepiej jest sie upewnic, miec pewnosc nie uwazasz ? Ja wole sie zapytac 1000 razy niz cos zle zrozumiec i popelnic gafe sory ... :)

Ludzka rzecza pytac w koncu kto pyta nie bladzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak kto nie pyta nie bladzi ale my tutaj musimy tez uwazac tzw leniuszkow lub tez osoby ktorym sie nie chce

pisz ze czytalas ale chcesz sie upewnic

inna tez sprawa pozyjesz,zobaczysz jak szybko dostaniesz odpowiedzi na swoje pytania i czy wogole dostaniesz

i czy beda dobre od tego zacznijmy ale moze tak nie bedziesz miec i wokol Ciebie znajdziesz same wspaniale osoby co beda odpowiadac i to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalam, ale chyba lepiej jest sie upewnic, miec pewnosc nie uwazasz ? Ja wole sie zapytac 1000 razy niz cos zle zrozumiec i popelnic gafe sory ... :)

Ludzka rzecza pytac w koncu kto pyta nie bladzi ;)

to trzeba było napisać : czytałam instrukcje ale mam watpliwosci co do zdjecia czy moge....

a ty napisałas zdziwiona "czytałam, a co???

wiec tak ci odpisałem....jakbys napisała czytałam ale chciałam sie upewnic to by nie było tematu :)

jak napisałas : a co? to odpowiedziałem Ci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca przy produkcji Tv to taka zwykłą nie jest chyba...

wszystko zalezy od tego jaki masz angielski jak umiesz sie odnalesc i czy uda ci sie to samo robi co tu , tam...

wszystko tez zalezy od miasta taki NYC ma dobre zarobki ale pod wzgledem wynajmu nieruchomosci to bije wszystko inne na glowe...w USA wiele sie zmienilo i jest ciezko teraz, ciezej niz kiedys i jest zabojcza konkurencja ale nadal jest to bogaty kraj i jest lepiej niz w PL...

wiesz to jest tez tak ze dla singli jest np OK jak pisali tu koledzy, ale jak masz rodzine, i musisz zaplacic za szkole, za lekarza np dentyste 1500usd jak tu ktos pisal to juz sie nie robi tak kolorowo....tu pewna Pani tez pisala ze nie stac ja na porod w szpitalu i ma klopot itd...

chyba ciezko to okreslic na co moze cie stac bo np moze cie stac w sumie na wiele ale studia w usa kosztuja samo czesne np 30tys usd rocznie i jak ktos przechrzani swoje pieniadze i nie zaoszczedzi to nie posle swoich dzieci na studia...

Pytałam teoretycznie bo nie wiem jak jest płatna praca w fabrykach w USA.Pisałam, że praca zwyczajna bo stanie przy taśmie produkcyjnej nie jest niczym ekscytującym chyba ze składa się nowy model taki jak ZL2 Japońskiej firmy TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam teoretycznie bo nie wiem jak jest płatna praca w fabrykach w USA.Pisałam, że praca zwyczajna bo stanie przy taśmie produkcyjnej nie jest niczym ekscytującym chyba ze składa się nowy model taki jak ZL2 Japońskiej firmy TV.

mozesz nam wyjasnic dlaczego akurat skladanie na tasmie produkcyjnej "nowego modelu ZL2 Japonskiej firmy TV"jest o wiele bardziej ekscytujace niz np skladanie dziadka do orzechow ? jesli Twoj awatar stanowi rowniez Twoja podobizne to wyglada na to, ze jestes raczej dorosla kobieta a nie szesciolatkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...