Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz nam wyjasnic dlaczego akurat skladanie na tasmie produkcyjnej "nowego modelu ZL2 Japonskiej firmy TV"jest o wiele bardziej ekscytujace niz np skladanie dziadka do orzechow ? jesli Twoj awatar stanowi rowniez Twoja podobizne to wyglada na to, ze jestes raczej dorosla kobieta a nie szesciolatkiem...

Uważam ,że źle zrozumiałeś to co napisałam.Wyżej jest inne pytanie na które dałam własnie taką odpowiedz.Jak kilka miesięcy składasz jeden model lub dwa które nie różnią się zbyt wiele w składaniu to praca jest monotonna i wtedy składnie innego modelu takim jakim jest np. ZL2 jest ekscytujące. Nie wiem jaka jest praca przy składaniu dziadka do orzecha ale chętnie się dowiem,jeżeli tylko masz w tym jakieś doświadczenie. Poczytaj kilka wątków wstecz a zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie czy w Ds 203 part 1 pytanie odnosnie pracy w przeciągu 10 lat , to czy mam tam wpisywac Work and travel tez ? Byłam na nim 2 razy W tym samym miejscu , pracowałam w klubie golfowym-bylam tam kelnerka i czy mam wpisywac cokolwiek ze to byla student visa j1? czy po prostu w Employer (imie i nazwisko menagera) job titlle ( waitress)? I daty ? Prosze o pomoc , kogos kto sie orientuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodu to vblogger ma rację a szczególnie na florydzie...

Kiedys wsiadłem tam do komunikacji miejskiej żeby sobie pojechać do malla odległego trochę od miejsca pobytu, pomijam to że autobus jeździ tam co 2h...

ale olałem wszelkie ostrzeżenia i sobie pojechałem w piekny słoneczny dzień i w pewnym momencie w autobusie prawie nie było białych a autobus przejeźdzał przez biedniejsze dzielnice Ft Lauderdale...kilku nawąchanych murzynów chodziło po autobusie nerwowo i nie wiem czego szukali ale chyba jakos im nie pasowałem w tym autobusie i ich uwaga była skupiona na mnie i dodam że byłem -przepraszam za takie słowo ale odda ono sytuację "zesrany",a kiedys się sporo biłem i nie mam 150cm wzrostu na szczęście jakoś do niczego nie doszło ale radzę wszystkim wybić sobie z głowy jazdy komunikacją miejską przynajmniej na pieknej słonecznej florydzie....jedynie po Miami Beach mozna sie poruszac autobusami gdzie sa sami turyści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Mikuna powiem ci tak ze ja przejezdziłam w Ft.Lauderdale przez prawie 1,5 roku tylko autobusami kupiłam sobie miesięczny bilet i jezdziłam gdzie chciałam cały autobus czarnych murzynów a ja jedna jako biała i nikt mnie nie zaczepiał,ani ja też i byłam zadowolona wolałam tak niz jezdzic z kims i byc zależną albo mnie ktos zawiezie albo i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

To moj pierwszy post na tym forum, z gory przepraszam jezeli zadam pytanie ktore sie juz wczesniej pojawilo, czesc forum zdazylam przeczytac ale odpowiedzi nie znalazlam, na reszte w obecnej chwili nie mam czasu - za chwile odbieram zdjecie i wysylam zgloszenie bo juz czas nagli, doczytam wszystko ale pozniej, ale teraz potrzebuje Waszej pomocy.

Możliwie że za chwilę zadam najśmieszniejsze, lub jak kto pomysli najgłupsze pytanie na tym forum, ale wybaczcie, ja tak mam, mam juz wyczerpujące odpowiedzi do formularza przygodowane po wczesniejszym przeczytaniu instrukcjii, wydawac by sie moglo że wiem wszystko i nic mnie nie zaskoczy, ale taka moja natura ze spogladajac na kartke raz jeszcze doszukuje sie ... no i sie doszukałam :D

chce zapytac Wszystkich, co wpisaliscie w polach gdzie pytaja o kraj pochodzenia, zamieszkania itp. Poland czy Republic of Poland??

Wiem jak to zabawnie brzmi, ale generalnie w paszporcie mamy republic of poland a pan w ambasadzie przed chwila mi powiedzial ze "moze byc poland ...chyba". Dla mnie chyba to za mało wiec pytam Was - jako że macie to juz za soba.

Pozdrawiam, nie zabijajcie a wybaczcie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...