Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

wiesz..,myślę ze z naszymi rodakami nie jest aż tak źle... Raczej, chodziło mi o to, że dziwnym zbiegiem okoliczności jest fakt, iż pojawia się dość spora ilość informacji nt życia w usa; jak źle mają Ci, ktorzy wyjechali na "raju", czyli PL.. Mam złe skojarzenia, jakaś propaganda, czy jak..? A co do ludzi..hmm, jestem bardziej optymistycznie nastawiona..stara zasada - licz na siebie..,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiesz..,myślę ze z naszymi rodakami nie jest aż tak źle... Raczej, chodziło mi o to, że dziwnym zbiegiem okoliczności jest fakt, iż pojawia się dość spora ilość informacji nt życia w usa; jak źle mają Ci, ktorzy wyjechali na "raju", czyli PL.. Mam złe skojarzenia, jakaś propaganda, czy jak..? A co do ludzi..hmm, jestem bardziej optymistycznie nastawiona..stara zasada - licz na siebie..,pozdrawiam

Słuchaj to nie jest nic nowego...

W komunie mowili kto wiecej produkuje traktorów USa czy Polska? Poslak to gdzie chcecie zyc tutaj czy tam??? tutaj tłum krzyczał i tak było....

i teraz jest podobnie....czyms trzeba ten tepy lud tutaj karmic i mu wmawiac to i owo...Ja od 10 lat czytam na onetach wp i innych wynalazkach ze w niemczech to jest zapaśc taka ze hoho ze w USA to rzebrza na ullicach że brytyjczycy głodem przymierają itd...

To jest normalne że taka propaganda istniała i bedzie istnieć....

Z drugiej strony tak jest że polonia w USa jest biedna kiedys jak pierwszy raz leciałem do USA lotem to myslałem ze to sa jaja jakies ze ukryta kamera bo ludzie w samolocie wyglądali jak w autobusie 708 co do truskawia jeździł pod warszawę....

Wielu ludzi ma rodziny w USA które jakoś nie chcą utrzymywac kontaktu z rodzinami w Polsce a w wiekszości dlatego że cięzko pracuja, niewiele sie dorobili i np wykonuja tam proste prace od 20 lat mieszkają w fatalnych dzielnicach itd....taka niestety jest prawda o większości poloni i niektórzy którzy zyją tu na niezłym poziomie chca czytać właśnie takie niusy ze tu dobrze tam źle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...