Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie zdjęć powiem tylko tyle zrobiłem cyfrą pod jasną ścianą , potem przyciąłem do formatu chyba 600x600 i w tym programiku sprawdziłem photo validator czy wchodzi i wysłałem .

Na drugi dzień sprawdziłem dokładnie że te współczynniki wypełnienia kadru to nie specjalnie spełniały

normy , nawet troszkę się zmartwiłem. A 1 maja wyszło że udało się załapać na GC (mam nadzieję bo nr 257xx ) i już z papierami do KCC wysłałem fotki pro od fotografa żeby nie było .

Pamiętam że walczyłem z lampą bo straszne cienie za uszami mi wychodziły .

W/g mnie w aptekarza to się tam nie bawią a zdrowy rozsądek przy fotkach w zgłoszeniu do GC wypada zachować .

Pozdrówka z Gdańska

Trend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W temacie zdjęć powiem tylko tyle zrobiłem cyfrą pod jasną ścianą , potem przyciąłem do formatu chyba 600x600 i w tym programiku sprawdziłem photo validator czy wchodzi i wysłałem .

Na drugi dzień sprawdziłem dokładnie że te współczynniki wypełnienia kadru to nie specjalnie spełniały

normy , nawet troszkę się zmartwiłem. A 1 maja wyszło że udało się załapać na GC (mam nadzieję bo nr 257xx ) i już z papierami do KCC wysłałem fotki pro od fotografa żeby nie było .

Pamiętam że walczyłem z lampą bo straszne cienie za uszami mi wychodziły .

W/g mnie w aptekarza to się tam nie bawią a zdrowy rozsądek przy fotkach w zgłoszeniu do GC wypada zachować .

Pozdrówka z Gdańska

Trend

Dziękujemy trend za istotną informacje...

Jest to kolejny dowód że nie ma co się czepiać detali...kolejna sooba podaje że nawet jego/jej zdjęcie nie było do końca dobre a zostało wylosowane...

Zatem mamy mocne dowody że jak zdjęcie nie jest jakos ewidentnie schrzanione po całości to nie będzie odrzucane przed losowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak mam sfotografowac swojego rocznego synka

taboret na kanapę na tle białej ściany, żona na klęczkach podtrzymująca w siadzie i 10 miesięczne bliźniaki sfotografowane :).

http://img839.imageshack.us/img839/8404/44279588.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/4342/92579668.jpg

ale chyba muszę poprawić bo zwłaszcza na drugim zdjęciu nie patrzy prosto w obiektyw...

no i z proporcjami głowy jest problem. Jeśli się zastosuję do tych parametrów podanych w instrukcji to niekoniecznie zgadza się to z tym narzędziem do cropowania, i odwrotnie - jeśli ustawię zdjęcie według tego narzędzia oczy będą za nisko (niżej niż 56%) :) Z głowami dorosłych w miarę się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo opcja alternatywna: przewijak na lozko, oczywiscie odwrocony biala jednolita strona do gory, dziecko na tenze, fotograf na lozko, asytent macha ulubiona zabawka nad aparatem i fotka z lotu ptaka wychodzi jak malowana. Przetestowane na rocznym chlopcu:)

a jesli chodzi o proporcje glowy to nie ma szans, zeby sie zgadzaly z doroslymi. W zeszlym roku na kilkudniowym noworodku wychodzilo tak samo. Croper nie przewidzial ze ktos bedzie sprawdzal fotki niemowlat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...