Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

sly: racja. Ja pomimo pewnych głosów, że można wykorzystać stare zdjęcie bo się nie kapną (nie byłbym tego na 100% pewien, bo nawet w instrukcji i stronie www pisze na czerwono o konieczności spełnienia przez zdjęcie określonych wymagań formalnych => m.in. 6 miesięcy). Lepiej wydać te paręnaście złotych (szczególnie jak się loterie traktuje serio) i się nie stresować, że mnie nie wylosowali czy ostatecznie odrzucili zgłoszenie z powodu zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

znowu sie zaczyna kabaret jak co roku ze zdjeciami...

wymagania co do zdjecia są wyraźnie napisane i proponuje skończyc ta dyskusje...

jesli ktos uważa że sie nie zmienił to niech wysyła z zeszłego roku jesli ktos uważa że go wysledza ze to stare zdjęcie to niech robi nowe, jesli ktos chce sobie sam zrobic to niech sobie zrobi bo tez można...pozniej się zacznie znowu w listopadzie, że chyba krzywo mam jedno ramię, że chyba jedno ucho mam nie tak itd...

proponuje założyc osobny temat o zdjęciach i zrobić tam na poczatku podsumowanie i zamieścić informacje jak powinno wyglądać zdjęcie i niech tam sie toczy dyskusja na ten cały temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co by mi przyszło do głowy to szukanie ludzi na Facebooku. Jeżeli ich nie znajdziesz to poszukaj po ich znajomych, później po znajomych tychże znajomych itd. Zawsze możesz mieć kogoś w Polsce kto ich zna i może się orientować w temacie. Napisałeś do nich list, więc znasz adres. Pytanie tylko czy przez te 20 lat się nie zmienił. Możliwości nie brakuje, kombinuj jak na Polaka przystało! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma pojęcie jak odnaleźć rodzinę, która 20 lat temu przysłała list, odpowiedź na list poszła 3 lata temu (żal to za małe słowo), ale raczej list nie dotarł :)

maykell czytaj prosze tytuły tematów i swoje posty zamieszczaj tam gdzie powinny byc a nie na pałę, wszystkim nam to wyjdzie na dobre bo tak to robi sie bałagan tylko i w temacie loteri dv 2014 bedzie mydło i powidło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maykell tak jak pisze mikun i radze sie do tego dostosowac

niech dv 2014 bedzie dla takich tematow a nie co z rodzina,znajdz podobny temat lub tez zaloz swoj temat

O jaka wize sie pytasz ,ze w czym ma Ci ten urzad pomoc?urzad rozpatruje dane papiery a nie pomaga w dostaniu wizy..

wiec co masz na mysli piszac to

teraz Ci odpowiem co do szukania rodziny..bliskich

powiem Ci jak kto jest w zyciu,moze i wiedza o Twoim istnieniu,list doszedl ale nie musza a wrecz moga Cie olac ,po takich listach ,telefonach,pamietaj o tym.To ze ktos jest bliski nie oznacza prawie nic a wrecz przeciwnie moze byc na NIE..Nie wiem czego doswiadczyles juz w swoim zyciu ale ja juz duzo takich spraw odczulem,czytalem i wiem jak jest,,list dochodzi,dzwoni sie ale nie ma zadnej odpowiedzi i nie bedzie..i tyle w tym temacie

wtedy lepiej sobie odpuscic szukanie i czekanie .

sa pewne strony do szukania po numerach telefonow

http://www.whitepages.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly: racja. Ja pomimo pewnych głosów, że można wykorzystać stare zdjęcie bo się nie kapną (nie byłbym tego na 100% pewien, bo nawet w instrukcji i stronie www pisze na czerwono o konieczności spełnienia przez zdjęcie określonych wymagań formalnych => m.in. 6 miesięcy). Lepiej wydać te paręnaście złotych (szczególnie jak się loterie traktuje serio) i się nie stresować, że mnie nie wylosowali czy ostatecznie odrzucili zgłoszenie z powodu zdjęcia.

sory ale w jakiej instrukcji pisze (tym bardziej na czerwono),że zdjęcie ma mieć nie więcej niż 6 miesięcy? ja się jedynie doczytałem, że "Do zgłoszenia E-DV musza być załączone elektronicznie ostatnio wykonane fotografie", a "ostatnio" to wcale nie znaczy nie więcej niż 6 miesięcy

z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale w jakiej instrukcji pisze (tym bardziej na czerwono),że zdjęcie ma mieć nie więcej niż 6 miesięcy? ja się jedynie doczytałem, że "Do zgłoszenia E-DV musza być załączone elektronicznie ostatnio wykonane fotografie", a "ostatnio" to wcale nie znaczy nie więcej niż 6 miesięcy

z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

"The submitted image must adhere to the following specifications. Photographs submitted must be a recent photograph, taken within the last 6 months. Please be advised that failure to comply with any of the following requirements may result in disqualification from the lottery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...