Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie probowalem wyslac zgloszenie uzywajac Chrome i w momencie wyslania otrzymalem komunikat "Submission in Progress" az po godzinie "Session Expired" i "Try Again". Mam nadzieje, ze bylo to tylko tyle i bede mogl wyslac zgloszenie ponownie. Moze to tez byc wniosek, ze weekend to nie jest najlepszy moment na wysylanie zgloszen, bo jakis serwer moze lezec i nikt tego nie naprawi i chyba najlepiej robic to w godzinach pracy w Kentucky.

zrób to przez IE rano-wieczór-we dnie-w nocy-świątek -piątek czy niedziela-zero problemów-powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przepraszam tytuł był

Bez wizy pojedziesz do USA

a podtytuł w linku

55-tysiecy-osob-bez-problemu-bedzie-moglo-wyjechac-do-Ameryki

i to na pierwszej stronie faktu i wszystko za darmo i bez problemu więc może byc sporo zgłoszeń...fakt ma siłę...

http://pieniadze.fak...y,180065,1.html

W podobnym tonie, niestety, sprawa przedstawiona była w piatkowej audycji radiowej TRÓJKI, ' Zapraszamy do Trójki".. Korespondencja z Chicago Pana Pachlowskiego, była sztampowa, i spłycała cały temat do kwestii loterii. Dowiedzieć się można był, że pomoc firmy specjalizującej się w sprawach emigracyjnych, przy wypełnianiu wniosku, kosztuje 25USD, i że POLACY z Chicago masowo biorą udział w loterii. W relacji pojawiła się jeszcze kobietaktóra wygrywając zieloną kartę dobre 15lat temu wspaniale ułozyła sobie życie w Chicago. Znaczy nic tylko wysyłać! I koniecznie, jak powiedziała pani prawnik, należy wydrukować potwierdzenie;-)).

Aż szkoda, że temat tak 'obszernie i profesjonalnie' naświetliła słuchaczom tak dobra stacja radiowa jak Trójka..

Delta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnym tonie, niestety, sprawa przedstawiona była w piatkowej audycji radiowej TRÓJKI, ' Zapraszamy do Trójki".. Korespondencja z Chicago Pana Pachlowskiego, była sztampowa, i spłycała cały temat do kwestii loterii. Dowiedzieć się można był, że pomoc firmy specjalizującej się w sprawach emigracyjnych, przy wypełnianiu wniosku, kosztuje 25USD, i że POLACY z Chicago masowo biorą udział w loterii. W relacji pojawiła się jeszcze kobietaktóra wygrywając zieloną kartę dobre 15lat temu wspaniale ułozyła sobie życie w Chicago. Znaczy nic tylko wysyłać! I koniecznie, jak powiedziała pani prawnik, należy wydrukować potwierdzenie;-)).

Aż szkoda, że temat tak 'obszernie i profesjonalnie' naświetliła słuchaczom tak dobra stacja radiowa jak Trójka..

Delta

No co jak co ale od Trójki powinno wymagać się profesjonalizmu i rzetelności...

Z drugiej strony zastanawia mnie jaki jest podział w tych 86 tys wysłanych zgłoszeń, tzn ilu ludzi wysłało z Polski a ilu z USA ale tego sie nie dowiemy....

Natomiast jeżeli Polacy masowo z Chicago wysyłają zgłoszenia to jest pytanie co oni tam robia w tym chicago skoro siedzą i nie maja GC... wszyscy wizy studenckie? H1B ? turystyczne do 6-mcy ? Rzeczywistośc musi byc taka że te firmy w Chicago kantują naszych nielegalnych tam że loteria i wygrana w niej legalizuje pobyt, innej mozliwości odpowiedzi na "masowo" nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kantują ludzi i to jest fakt, zwłaszcza tych rodaków co słowa po angielsku nie powiedzą. Mogą im nawet zaoferować luksusowy apartament i sportowe auto w razie wygranej, ważne żeby wpłacili te kilkadziesiąt dolarów za "pomoc w złożeniu wniosku". Po ewentualnej wygranej pojawi się wielkie rozczarowanie, że zielonej karty otrzymać nie mogą a zapłacili za złożenie wniosku i nacieszyli się wizją życia na legalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Wikipedii odnośnie tabeli ukazującej szanse na wylosowanie GC w poszczególnych latach :

"Jump in those probabilities from DV-2007 to DV-2008 was caused by significant improvement in fraud prevention techniques and error prevention techniques (mainly catching duplicate entries and throwing out entries with invalid photos).

Legitimate entry for the purpose of this table is an entry with photos of humans satisfying all photo requirements, that do not have duplicates where photos coincide as files[clarification needed (coincide?)]. Legitimate entries are not disqualified during the selection process."

Link - http://en.wikipedia...._Immigrant_Visa

Te słowa zdają się sugerować, że sprawdzane są w jakiś sposób zdjęcia wszystkich aplikantów, nie tylko tych wylosowanych. Mimo to, wciąż wątpię, że weryfikowane są zdjęcia milionów ludzi, logiczniejsze wydaje się sprawdzanie tylko tych którzy zostali wylosowani.

Każdy zrobi jak zechce, ja poszedłem do fotografa, wydałem te 20 zł. i mam święty spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SuperTraveller nie ma co dyskutowac o zdjęciach jak juz kiedys pisałem każdy zrobi jak zechce....

generalnie to jest oczywiste , działa tu algorytm liniowy co jedzie po każdym rekordzie i sprawdza komputerowo zdjęcia i jak jakies sa złe to je odrzuca po prostu...

dodatkowo pewnie rekordy sa posortowane bo wtedy bardzo szybko wykrywa sie duplikaty i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zreszta w ogóle jesli chodzi o zdjęcia to fajnie by było jakby Ci którzy zostali wylosowani wkleili swoje zdjęcia gdzieś tutaj oczywiście zamazujac tylko twarz całą ale może wiele jakis ogół jak włosy i jak generalnie wygląd zdjęcia niektórym cos rozjaśni i rozwieje wątpliwości...bo jak juz pisałem po 3 listopada zacznie się znowu fobia czy oby foto było dobre, czy nie za jasne nie za ciemne, czy mi odrzucą itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...