Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam pytanie odnośnie wykształcenia. Jaka jest różnica pomiędzy:

(6) stopień lub tytuł uniwersytecki, (7) studia uzupełniające magisterskie (8) tytuł magistra.

Co mam zaznaczyć w przypadku gdy mam stopień inż. uczelni X a potem studia uzupełniające magisterskie na uczelni Y. A jestem mgr inż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie wykształcenia. Jaka jest różnica pomiędzy:

(6) stopień lub tytuł uniwersytecki, (7) studia uzupełniające magisterskie (8) tytuł magistra.

Co mam zaznaczyć w przypadku gdy mam stopień inż. uczelni X a potem studia uzupełniające magisterskie na uczelni Y. A jestem mgr inż.

Ja w takiej samej sytuacji zaznaczyłem w pkt.6 Advanced Degree.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie wykształcenia. Jaka jest różnica pomiędzy:

(6) stopień lub tytuł uniwersytecki, (7) studia uzupełniające magisterskie (8) tytuł magistra.

Co mam zaznaczyć w przypadku gdy mam stopień inż. uczelni X a potem studia uzupełniające magisterskie na uczelni Y. A jestem mgr inż.

Ty to powinienes wiedziez...ale coz inzynier :P nie mozna za duzo wymagac :P

6-licencjat, inzynier

7-masz pelne wyzsze wyksztalcenie bez tytulu magistra

8-masz tytul magistra

Sobe wpisujesz ze masz magistra, najwyzszy posiadany stopien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wykształcenia. Jaka jest różnica pomiędzy:

(6) stopień lub tytuł uniwersytecki, (7) studia uzupełniające magisterskie (8) tytuł magistra.

Co mam zaznaczyć w przypadku gdy mam stopień inż. uczelni X a potem studia uzupełniające magisterskie na uczelni Y. A jestem mgr inż.

:) co prawda to prawda Ale jedno pytanie i dwie różne odpowiedzi jedni zaznaczą 6 inni 8 A tłumaczenie polskie nijak ma sie do tego brzmienia po angielsku:

6) University degree, (7) Some graduate level courses, (8) Masters degree

a (6) stopień lub tytuł uniwersytecki, (7) studia uzupełniające magisterskie (8) tytuł magistra

Zwłaszcza 7 odpowiedz jest nieadekwatna.

Stąd można mieć wątpliwości/ Ale zaznaczę 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie probowalem wyslac zgloszenie uzywajac Chrome i w momencie wyslania otrzymalem komunikat "Submission in Progress" az po godzinie "Session Expired" i "Try Again". Mam nadzieje, ze bylo to tylko tyle i bede mogl wyslac zgloszenie ponownie. Moze to tez byc wniosek, ze weekend to nie jest najlepszy moment na wysylanie zgloszen, bo jakis serwer moze lezec i nikt tego nie naprawi i chyba najlepiej robic to w godzinach pracy w Kentucky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...