Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W tematyce zdjęć - jeśli ktoś z Warszawy i okolic chce mieć spokój duszy i pewność że zdjęcie(a), które wysyła odpowiadają standardom - polecam sprawdzony zakład fotograficzny (Foto Studio Elżbieta Straszkiewicz) Al. Niepodległości 156 (blisko stacji metro pole mokotowskie) - nie pomylić z Kodakiem który jest zaraz obok... Sprawdzone osobiście + naście osób. Zawsze wychodzę z założenia, że trzeba pewne sprawy powierzyć profesjonalistom, nawet jeśli, jak pisało parę osób na forum, zdjęcia nie są tak istotne, jak się wydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w temacie fotki

Postąpiłem zgodnie z sugestią i na stronie Rządowej sprawdziłem foto . Są tam dwie zielone obwódki którymi można wykadrować zdjęcie , moje pytanie - czy zielony zewnętrzny owal obejmuje ucho męskiej głowy czy przecina je , czy może ucho znajduje się na zewnątrz zielonego owalu.

Rozumiem że dziecka głowa tym samym rygorom podlega.

Co ciekawe - po własnoręcznym wykadrowaniu zdjęcia zapisujemy go na własnym kompie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba jakaś nadzwyczajna umiejętność podczas rozmowy z konsulem nie jest wymagana.

Chyba wizę dostają ludzie naprawdę najróżniejsi. No ale tak mi się tylko wydaje.

Za to rzeczywiście - na miejscu bez kogoś znajomego w Stanach i bez znajomości angielskiego byłoby pewnie ciężko.

Choć może na miejscu będą i pomocni ludzie, np. rodacy na lotnisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c d kadrowania

dla kobiecej twarzy - zielona zewnętrzna kreska ma przebiegać na granicy włosów i powietrza ?

W temacie zdjęć to już chyba wszystko zostało powiedziane, także to że wśród szczęśliwych wylosowanych są osoby, których zdjęcia budziły (w ich odczuciu) wątpliwości.

Nie mniej jednak - głowa (z uszami) ma się mieścić pomiędzy obwódkami, włosy moga wystawać poza, ważne jest zachowanie proporcji i kompozycji zdjęcia z instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek to powodzenia w szukaniu takich dobrych i uczynnych osob :)

sam musisz sobie dac rade w innym przypadku mozesz nie zle wpasc i zamiast raju bedzie tzw pieklo o potem powiesz ze dobrze ktos napisal ze Polak Polakowi wilkiem..

Nalezy sie uczyc jezyka jesli nawet na rozmowie moze nie byc potrzebny ..

a co do nauki to kazdy ma swoje typy do nauki,moze byc przez internet,ksiazki-plyty,,kursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...