Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pyśka najbardziej sie trzymaja zydzi sobie pomagają nawzajem dlatego sa najbogatsi w ameryce....a u nas kazdy kombinuje jak tu rodaka oszukac i dlatego jest takie dziadostwo

ja kiedys próbowałem sie przenieśc z korporacji w której pracowałem do USA na L-1 i przez intranet skontaktowałem sie na pewnym etapie z jednym polakiem co pracował tam i akurat w tych departamentach co ja pracowałem...finalnie nic z tego nie wyszło ale mam do tej pory powazne podejrzenia że ten człowiek mi zaszkodził i nie na zasadzie takiej bo mi nie wyszło tylko były mocne podstawy do tego zeby tak sądzić natomiast jest do długi temat nie na rozpisywanie sie tutaj...

ale na naszych radze uważac...my polacy mamy k****two w genach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violonczela co do twojej sugestii o jakis spisek ze złymi opiniami o ameryce podczas trwania rejestracji DV- myśle że nie ma miejsca żaden spisek a dowodem na to jest pod każdym artykułem nawet pozytywnym dla USA miliard złych wpisów i opini....nie sądzę aby każdy sie rejestrował na dv i podpisami pod artykułami chciał zniechęcic innych....myśle że miłośc Polaków do USA juz sie skończyła i jest troche nienawiści że jestesmy poniżani - te wizy odciski palców itd, że na tych wojnach busha żeśmy nic nie zyskali i ogólnie wszystko...

i ogólnie czasy sie zmieniły kiedys polacy sami siebie poniżali żeby zarobic tam, teraz może sie tego wstydzą, Majka Jezowska i Krystyna Prońko śpiewały przecież kiedyś o "kluczach of Forda"

dzisiaj to klucze od forda to ma handlowiec z firmy Winiary czy Podravki jakiejs...jednak wracając do nazwijmy to tekstów kultury widać jak świat sie zmienił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Violonczela co do twojej sugestii o jakis spisek ze złymi opiniami o ameryce podczas trwania rejestracji DV- myśle że nie ma miejsca żaden spisek a dowodem na to jest pod każdym artykułem nawet pozytywnym dla USA miliard złych wpisów i opini....nie sądzę aby każdy sie rejestrował na dv i podpisami pod artykułami chciał zniechęcic innych....myśle że miłośc Polaków do USA juz sie skończyła i jest troche nienawiści że jestesmy poniżani - te wizy odciski palców itd, że na tych wojnach busha żeśmy nic nie zyskali i ogólnie wszystko...

i ogólnie czasy sie zmieniły kiedys polacy sami siebie poniżali żeby zarobic tam, teraz może sie tego wstydzą, Majka Jezowska i Krystyna Prońko śpiewały przecież kiedyś o "kluczach of Forda"

dzisiaj to klucze od forda to ma handlowiec z firmy Winiary czy Podravki jakiejs...jednak wracając do nazwijmy to tekstów kultury widać jak świat sie zmienił...

wiesz "Mikun".., myślę że żadnego spisku nie ma- nie to mam na myśli ..,ale patrząc na historię..,to takie artykuły pojawiają się zazwyczaj w okresie DV..,i sądzę, że nie jest to przypadek...Tak działa prasa! Jasne, że komentarze pojawiają się spontanicznie.. Niestety, my ludzie, mamy tendencje do nieżyczliwości..tacy jesteśmy! (nie wszyscy rzecz jasna..). Jednak w dalszym ciągu USA, to kraj wolności, gdzie człowiek ma szanse na rozwój..,na zainteresowania, które się urzeczywistniają..na normalne życie, nawet myjąc sąsiadce okna...,czego nie można powiedzieć o PL... Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem na co było by mnie stać w Stanach,gdybym pracowała i wykonywała tą sama prace co w Polsce,taką zwyczajna np. przy produkcji TV ?

Praca przy produkcji Tv to taka zwykłą nie jest chyba...

wszystko zalezy od tego jaki masz angielski jak umiesz sie odnalesc i czy uda ci sie to samo robi co tu , tam...

wszystko tez zalezy od miasta taki NYC ma dobre zarobki ale pod wzgledem wynajmu nieruchomosci to bije wszystko inne na glowe...w USA wiele sie zmienilo i jest ciezko teraz, ciezej niz kiedys i jest zabojcza konkurencja ale nadal jest to bogaty kraj i jest lepiej niz w PL...

wiesz to jest tez tak ze dla singli jest np OK jak pisali tu koledzy, ale jak masz rodzine, i musisz zaplacic za szkole, za lekarza np dentyste 1500usd jak tu ktos pisal to juz sie nie robi tak kolorowo....tu pewna Pani tez pisala ze nie stac ja na porod w szpitalu i ma klopot itd...

chyba ciezko to okreslic na co moze cie stac bo np moze cie stac w sumie na wiele ale studia w usa kosztuja samo czesne np 30tys usd rocznie i jak ktos przechrzani swoje pieniadze i nie zaoszczedzi to nie posle swoich dzieci na studia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo mam pytanie. 8a In care of - wpisuje naziwsko swoje tak ? i w 8b wpisujac adres czy mzona uzywac " / " bo nie wiem jak mam zapisac swoj adres np. kwiatowa 9/5 ? i kod pocztowy 78-302 ?

Ale to juz było.... Było wiele razy... Chociaż wszystkim lat przybyło to powtarza się to wkółko.. :)

jednakże :

8a - wpisujesz nazwisko osoby która ma odebrać pocztę zamiast Ciebie

adres wpisujesz tak - aby polski listonosz wiedział gdzie dostarczyć

generalnie pkt 8 - jest anachronizmem i nie należy się nim przejmować - ponieważ nikt już nic nie dostarca pocztą na ten adres tylko sie sprawdz samemu przez web.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...