Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

A mozecie mi powiedzieć czy tak naprawdę na spotkaniu z konsulem w ambasadzie podczas starania się o wizę trzeba mówić wszystko szczerze czy mozna coś niecoś nawinąc np.jak zapyta czy byłam w USa i czy nie przekroczyłam terminu a ja powiem że byłam bo to prawda ale i przeroczyłam termin to mam mu to powiedzieć przecież od razu mnie odrzuci.

Tu był na forum pan co przekroczył termin ale sciemniał konsulowi że nie przekroczył, ale grzecznie wrócił i dostał dożywotniego bana...

Jak masz overstay to od razu to widza w ambasadzie bo gdyby nie widzieli to wszyscy by sciemniali ładnie i dostawali wizy, zielone karty z loterii itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tu był na forum pan co przekroczył termin ale sciemniał konsulowi że nie przekroczył, ale grzecznie wrócił i dostał dożywotniego bana...

Jak masz overstay to od razu to widza w ambasadzie bo gdyby nie widzieli to wszyscy by sciemniali ładnie i dostawali wizy, zielone karty z loterii itd...

Dodatkowo trzeba dodać, że USA mają jeden z najbardziej zaawansowanych systemów entry/exit, który będą sprzężali z kanadyjskim. Jeśli ktoś przedłużył swój pobyt to taka informacja znajduje się w systemach, które sprawdzane są z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo trzeba dodać, że USA mają jeden z najbardziej zaawansowanych systemów entry/exit, który będą sprzężali z kanadyjskim. Jeśli ktoś przedłużył swój pobyt to taka informacja znajduje się w systemach, które sprawdzane są z automatu.

no widzisz rozi co pisze maciopa, masz 2 wyjcia w pierwszym powiedziec ze przesiedziałas ale teraz nie przesiedzisz i liczyc na cud...jak cudu nie bedzie to sie dowiesz do kiedy masz bana...

a w drugim wyprzeć sie wszystkiego i liczyć na cud że nie dostaniesz bana dozywotniego

osobiscie nie znam zadnego przypadku zeby ktos przesiedział turystyczna , na rozmowie sciemnił i zeby do tego nie doszli...byly takie przypadki na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie nie, moi drodzy. Informacje mają i to bardzo dokładne trzeba jednak pamiętać, że nie odrzucą wniosku z tego powodu. Oni Ci powiedzą dopiero na rozmowie, jak już zapłacisz im kasę za wizę/GC. :) Znam wiele przypadków kiedy ludzie myśleli, że im się udało, wniosek przyjęty, kasa wpłacona i umówiona wizyta w Ambasadzie a tam ... SURPRISE! Nigdzie nie jedziesz, a zwrotów kasy nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie nie, moi drodzy. Informacje mają i to bardzo dokładne trzeba jednak pamiętać, że nie odrzucą wniosku z tego powodu. Oni Ci powiedzą dopiero na rozmowie, jak już zapłacisz im kasę za wizę/GC. :) Znam wiele przypadków kiedy ludzie myśleli, że im się udało, wniosek przyjęty, kasa wpłacona i umówiona wizyta w Ambasadzie a tam ... SURPRISE! Nigdzie nie jedziesz, a zwrotów kasy nie ma :)

No tak hehe to nie ma tak że nie przyjedziesz odrzucą i nie bedziesz musiał płacic albo cos...

wszystko to wychodzi na rozmowie...

a to że oni mają takie informację to jest oczywiste bo tak to by wszyscy co tam nabroili cos ubiegali sie o wizy/GC i by kłamali w żywe oczy a konsul musiałby sie bawić w jasnowidza Jackowskiego....

Tak ma informacje co i jak gdzie i kiedy i sprawa jest prosta...

No ale jak ktos nie wie co będzie i sie zamęcza to neich idzie i niech mu czy dostanie odmowę jak tak to do kiedy ma jakis ban itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za głupota. przecież o tym, żeby się przekonać, czy dana osoba ma bana, czy nie wizyta w ambasadzie nie jest potrzebna. przesiedziałeś/laś wiże o więcej niż 180 dni - masz bana na 3 lata, przesiedziałeś ponad rok - pożegnaj się z jakąkolwiek wizą na 10 lat. masz wątpliwości? to albo nie wiesz, na co się naraziłeś/łaś robiąć overstay'a, albo jesteś naiwny/na wierząc, że ujdzie ci to plaze. zawsze można jeszcze napisać maila do ambasady wyjaśniając swoją sytuację. co prawda ich odpowiedzi są bardz ogólne ale dają ci ogólny zarys sytuacji, z którego możesz wywnioskować, czy masz szansęna gc.

a mając swiadomość, że przesiedziało się wize o więcej iż 180 dni i nadal aplikując o gc, mało tego, zakladająć, że to to nie wyjdzie, inteligencją się raczej nie grzeszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...