Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czytając komentarze pod tym "artykułem" http://pieniadze.fak...y,180065,1.html, zastanawiałam się ilu z tych ludzi robi sobie jaja, a ilu wierzy w to co sami piszą:

ŻENADA!

Żenujące i uwłaczające są przepisy tej loterii. Przeczytajcie WYMAGANIA. Aby wystartować w loterii trzeba odpowiedzieć na kilkadziesiąt pytań. Trzeba załączyć specjalnie wykonane zdjęcia, swoje, małżonki/partnerki, dzieci do 21 roku życia, oraz 2 do 5 sąsiadów. Podać nazwiska sąsiadów, daty urodzenia swoje i dzieci. Dodatkowo mnóstwo informacji o odbytej służbie wojskowej itp.To są wszystko dane strategiczne z wojskowego punktu widzenia, za przekazywanie takich danych OBCEMU WYWIADOWI powinna być SPRAWA KARNA.

koszty!!!

Szkoda że autor artykułu nie napisał że niestety po starcie w loterii mozna z duzym prawdopodobienstwem miec odmowe wizy bo jest podejrzenie że ktos nie wróci...dodatkowo z tego co teraz czytam to koszt po wylosowaniu to jest jakies 8000PLN/osobę rozmowa z konsulem badania w prywatnych klinikach opłata za zieloną karte itd03.10.2012 00:01

zenden

lipa

po wylosowaniu dostaniesz meyla z prosbo o uiszczenie oplaty skarbowej , jest tego cos kolo 800$ i za kazdo osobe z osobna taka sumka . na konto jakiegos gostka z Anglji,

02.10.2012 18:51

wiechu

bzdura

dostaje sie wize emigracyjna a na miejscu green card, inna sprawa ze obecne usa nalezy do grona krajow trzeciego swiata lub ameryki poludniowej, pelno ludzi bezdomnych na ulicach, powszechne bezrobocie , zerowa opieka socjalna , codziennie pelno ludzi przechodzi przez granice z meksykiem, szmugiel narkotykami kwitnie na nie znana w europie skale02.10.2012 18:47

zenek

02.10.2012 22:38

gsdgs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze forum widzę, że sporo jest takich osób, które planują emigrację nie mając tam nikogo.

Jak przyjdzie co do czego, to i oni (większość z nich) odnajdą znajomych, albo znajomych znajomych. ;)

Czytając komentarze pod tym "artykułem" http://pieniadze.fak...y,180065,1.html, zastanawiałam się ilu z tych ludzi robi sobie jaja, a ilu wierzy w to co sami piszą:

Nie ma nad czym sie zastanawiać.

90% z nich wierzy w to co napisała, bo to debile. Pozostałe 10% to znudzeni jajcarze, normalni-niedoinformowani oraz potencjalni cżłonkowie mensy.

Tu na forum jest znacznie lepiej, ponieważ... żeby się uzewnętrznić trzeba się zarejestrować. Sama konieczność rejestracji eliminuje ponad 50% imbecyli. Natomiast captcha czyni prawdziwe spustoszenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego artykułu większość niezorientowanych w temacie pomyśli, że te 50 tys. wiz przypadnie tylko Polakom. Zero wzmianki o tym, że możemy otrzymać maksymalnie 3500 wiz. Dodatkowo brak informacji o kosztach po wylosowaniu i całej reszcie formalności. Tekst ewidentnie nastawiony na wywołanie sensacji - zręczny dobór wybranych informacji i krzykliwy nagłówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem ponowną przygodę z DV w edycji DV2014 - wysłałem zgłoszenie. Ja zrobiłem sobie nowe zdjęcie u fotografa. Wydałem 16 zł i poczekałem parę minut, ale pewność mam że jest ok - sam jeszcze sprawdzałem jego "parametry techniczne". Wiem, że tu niektórzy nawet sami sobie zdjęcia komórką robili, ale jak tam wolę nie ryzykować i dać porządne zdjęcie.

Confirmation number zapisałem w paru miejscach i w kilku wersjach/formatach (html, Printscreen, Kopiuj-Wklej do Worda + jescze raz wszystko z-rar-owane). Dodatkowo numer ten ma 16 znaków jak należy. Przezorny zawsze ubezpieczony. :)

PS. Powodzenia wszystkim 1 maja 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój faworyt z w/w artykułu, a raczej komentarzy:

to kolejne oszustwo

W Polsce jest lepiej i bezpiecznie.A w USA jest ryzyko na zamachy na ogromną skale i rodzinę jest ciężko utrzymac a kształcic dzieci to nie wiadomo czego się nauczą .W USA każda rodzina popada w depresję finansową

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...