Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mój błąd. A co do ilości zgłoszeń nie sądze aby było dużo więcej. Rok temu w każdej gazecie, telewizji trąbili o loterii a w tym jakaś tv mówiła o tym (tvn nie wspomniał o tym a rok temu był 5 minutowy reportaż, gazeta fakt,

największy dziennik w Polsce też nie wspomniał o loterii - no chyba że nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczbę zgłoszeń z PL obstawiam na 100-120 tys. Na świat przypuszczam, że liczba ta przekroczy 8 milionów, jednak przyjdzie nam trochę poczekać na dane na ten temat.

P.S.

Kiedyś, jak wypisałem argumenty za większą liczbą zgłoszeń do DV-2014 z Polski, zapomniałem dodać, że przecież spośród tych 85 tys. które brały udział w poprzedniej edycji wielu ponownie spróbuje szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Witam.. Jutro będę wypełniać formularz..jeszcze muszę zrobić zdjęcie córce.. Ale nie ukrywam, że martwię się czy zdążę wypełnić go przez godzinę, bo z tego co wyczytałam, to w tym czasie musiałabym się zmieścić. Najbardziej obawiam się zdjęcia. Fotograf mnie uspakajała, że wymiary na losowanie są takie same jak do wiz.. Czy mieliście jakieś problemy?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...