Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ustawiles sobie stronke z dv jakos startową ?

Nie odwiedzam tej strony po tysiąc razy dziennie jak zdaje się sugerujesz. W którymś temacie, może nawet w tym, ktoś zwrócił uwagę na napis stwierdzający, że oficjalna strona loterii jest wspierana tylko przez przeglądarkę IE. Obecnie się to zmieniło więc postanowiłem o tym napisać, ponadto na zagranicznym forum ktoś miał problemy na Firefoxie, warto wspomnieć o takiej sytuacji. Pomijając to co napisałem - to jest temat o loterii wizowej, po to istnieje aby o niej pisać więc dość paradoksalne jest, że komuś przeszkadza mówienie o DV-2014 w temacie o DV-2014...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odwiedzam tej strony po tysiąc razy dziennie jak zdaje się sugerujesz. W którymś temacie, może nawet w tym, ktoś zwrócił uwagę na napis stwierdzający, że oficjalna strona loterii jest wspierana tylko przez przeglądarkę IE. Obecnie się to zmieniło więc postanowiłem o tym napisać, ponadto na zagranicznym forum ktoś miał problemy na Firefoxie, warto wspomnieć o takiej sytuacji. Pomijając to co napisałem - to jest temat o loterii wizowej, po to istnieje aby o niej pisać więc dość paradoksalne jest, że komuś przeszkadza mówienie o DV-2014 w temacie o DV-2014...

popieram ja właśnie miałam problem na mozzila pare dni temu ;) i dobrze że o tym napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I poszłoooooo kolejne zgłoszenie w świat :) Życzę wszystkim powodzenia! Uda się kochani!!!

Ps. Czy mi się zdaje czy ja w zeszłym roku wypełniałam jakoś więcej rubryk? Wysyłałam też o nową wizę turystyczną i się zastanowiłam czy to do DV musiałam podawać konkretnia jakie studia kończyłam zy do wizy hmmmmm?

Ps2. Ponieważ to ja polecałam kiedyś fotografa to jakby ktoś chciał skorzystać PROSZĘ POWIEDZIEĆ, ŻE TYLKO PAN MAREK MA WAM ROBIĆ ZDJĘCIE!!!! Taki kulturalny lekko siwy pan. Przyjął jakieś dziewcze na praktyki i nam zdjęcia spier..... Wymiary są ok, jak dla mnie okryutnie je zretuszowała (mam piksele na uszach ale system sprawdzający zdjęcia stwierdził że są ok to wysłałam) no i wyszłam tak, że chyba się wystraszą jak je zobaczą .....

Ps3. Mi strona odpaliła z Mozilli. Z explorera nie chciała :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzylam zdjecia z zeszlego roku.

Jeśli chodzi o instrukcję to jest jasna w tej materii:

"Q:How recent must my photos be? a:Your photos must have been taken within 6 months of submitting your application and reflect your current appearance." ale każdy postępuje jak uważa. Trzeba tylko pamiętać, że zdjęcie cyfrowe zawiera tzw informacje rozszerzone, z których można odczytać np datę wykonania zdjęcia, rodzaj aparatu którym je wykonano etc. Nie mniej jednak IMHO - nikt aż tak głęboko nie sprawdza zdjęć. Ew. "zgrzyt" może nastąpić podczas przeszukania posiadanych przez USA baz danych (do których sami dokładamy dobrowolnie nasze pełne informacje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...