Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie, jak Wy chcecie sobie poradzić z ewentualnym wyjazdem, który wymagał będzie dużo bardziej skomplikowanych działań, jeśli z prostą instrukcją do loterii i czytaniem ze zrozumieniem macie problemy. mało tego - ja naprawdę rozumiem, że kto pyta nie błądzi ale czy ciężko jest spojrzeć kilka stron wstecz lub w podobny topic aby znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytanie? co zrobicie później, kiedy nie będzie można pójść już na łatwiznę i trzeba będzie działać samemu.

odnoście pytania - przecież jest wyraźnie napisane, że wniosek należy złożyć JEDEN raz. a JEDEN oznacza, że dana osoba rejestruje się JEDEN raz. nie ma natomiast żadnych przeciwskazań aby wniosek złożył/a dodatkowo małżonek/ka. tak więc jeśli zarówno ty, jak i twoja żona wzięliście udział w loterii to już wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kolego nie wprowadzaj mnie w błąd . Koleżanka Justi87 wyraźnie napisała " przecież jest wyraźnie napisane, że wniosek należy złożyć JEDEN raz. a JEDEN oznacza, że dana osoba rejestruje się JEDEN raz. nie ma natomiast żadnych przeciwskazań aby wniosek złożył/a dodatkowo małżonek/ka. tak więc jeśli zarówno ty, jak i twoja żona wzięliście udział w loterii to już wystarczy "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wprowadzaj mnie w błąd . Koleżanka Justi87 wyraźnie napisała " przecież jest wyraźnie napisane, że wniosek należy złożyć JEDEN raz. a JEDEN oznacza, że dana osoba rejestruje się JEDEN raz. nie ma natomiast żadnych przeciwskazań aby wniosek złożył/a dodatkowo małżonek/ka. tak więc jeśli zarówno ty, jak i twoja żona wzięliście udział w loterii to już wystarczy "

Dokładnie tak jest.

Ja z kolei zrozumiałam, że Ty po tych zgłoszeniach chcesz złożyć je jeszcze raz i dlatego zapytałam o czytanie instrukcji. Przepraszam.

Każda osoba aplikuje tylko raz. Ale jako główny aplikant dopisuje całą swoją rodzinę (małżonka i dzieci poniżej 21 lat).

Z drugiej strony małżonek też może złożyć aplikację i wpisać do swojego zgłoszenia rodzinę. W ten sposób - teoretycznie - małżeństwo ma dwa razy większe szanse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanno30 . Więc tak ja złożyłem wniosek + moja żona . a Kilka godzin później złożyła moja żona +ja , notabene nie informowałem żony że dodałem ją do wniosku tym bardziej ona mnie też nie poinformowała .czy coś źle zrobiłem ??

Ty nie powiedziałeś żonie, że składasz wniosek i twoja żona też ci nie powiedziała, że składa wniosek? Ciekawe małżeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...