Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może to i lepiej, bo jakby się tutaj jeszcze czytelnicy 'Faktu' zlecieli, to dopiero by było wesoło.

Mam wrażenie że już tutaj są patrząc po ilości idiotycznych pytań. Dla takich ludzi powinna być jeszcze jedna instrukcja - obrazkowa z minimalną ilością tekstu. Czytelnicy Faktu taki przekaz rozumieją najlepiej :)

A co do idiotycznych pytań - dopóki będziecie odpowiadać na te debilne pytania, dopóty będą one padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikun: po niusie "GC zamiast wiz" obstawiam 1 000 000 zgłoszeń z Polski.

Przepraszam tytuł był

Bez wizy pojedziesz do USA

a podtytuł w linku

55-tysiecy-osob-bez-problemu-bedzie-moglo-wyjechac-do-Ameryki

i to na pierwszej stronie faktu i wszystko za darmo i bez problemu więc może byc sporo zgłoszeń...fakt ma siłę...

http://pieniadze.fakt.pl/Jedyna-taka-szansa-55-tysiecy-osob-bez-problemu-bedzie-moglo-wyjechac-do-Ameryki-,artykuly,180065,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masakra z tym faktem! Oni piszą w taki sposób, że przeciętny zjadacz chleba bez problemu pomyli wyjazd turystyczny ( a już się tacy tu zdarzali ) z wyjazdem na stałe. Nie liczę na to,że przeczytają warunki a o instrukcji to można zapomnieć. Będzie wielkie zdziwienie pt. To GC to nie to samo co Wiza? I że trzeba jeszcze za nią zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym milionem to przesadzacie, wczoraj w radiu mówili o wizach do usa, i podawali że od 2008 osób ubiegających się o wizę zmalała o połowę, a odmów ich przyznania spadła poniżej 10%.

Bo w kóncu kto chce emigrować do kraju gdzie w telewizji nie ma programów na żywo, a Kevin sam w domu i Piraci z Karaibów są cenzurowane :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie interesowałem się zbytnio loteriami wizowymi więc nie wiem wszystkiego. Znajomy który wylosował GC w latach 90(rok 92 chyba),(a nie poleciał) mówił że każdego roku są inne wymagania zawód i podane do jakiego stanu sie leci itp. i tu moje pytanie czy nadal tak jest? czy po prostu wysyłam zgłoszenie i czekam i potem sie wszystkiego dowiaduję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

witam.. moje już poszło, teraz tylko na spokojnie czekać i nie myśleć o tym zanadto.... Ale nasunęła mi się taka myśl, mianowicie, czy wszyscy tutaj próbujący swojego "szczęścia" w Green Card, mają w USA rodzinę, znajomych, mężów/zony, czy jest ktoś, kto myśli o wyjeździe nie mając TAM zupełnie nikogo...? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...