Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pamiętajcie, żeby dokładnie zapisać sobie (skopiować do notatnika, albo do czegoś podobnego) Wasz case number, bo bez niego (lub ze złym) nie sprawdzicie swojego statusu w maju przyszłego roku.

Asiu, Confirmation Number, nie Case Number, ten będzie później, ale nie dla wszystkich ;) .Taki drobny szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome

Our State Department Web site for the 2014 Diversity Visa program (DV-2014) is now open. The entry submission period for DV-2014 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 2, 2012 to 12:00PM EDT (GMT -4) on November 3, 2012. The entry form will only be available for submission during this period and this period only. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Service. After reading the instructions, scroll down and click on "Begin Entry" to enter the DV Lottery

Jeszcze link:

i tak oto od teraz dla czesci forumowiczow zaczyna sie amerykanski sen ktory potrwa do maja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek złożony. Teraz czekamy :)

Witam.Mam pytanie otóż skonczylem techinkum,mam mature ale nie wiem cóz zaznaczyc w pytaniu 12:

What is the highest level of education you have achieved, as of today?

Prosiłbym o pomoc !

High school degree - jak masz maturę, przy licencjacie podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...