Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przeniosłam część dyskusji do nowego wątku, bo zaczął się robić offtop ;)

http://forum.usa.inf...7-usa-a-polska/

i bardzo dobrze ciekawy temat sie rozwinął ale tutaj mowmy o dv2014..

mam pytanko czy admini maja jakąs funkcję zeby w to forum w poszczególne tematy wklejać jakies polls ???

Chodzi mi o to że moglibysmy robić jakieś sondy apropo różnych rzeczy i później opierać się na tych wynikach i dyskutować...

byłby to całkiem niezły know how i materiał do dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ambasady USA w Warszawie pojawiła się już krótka wzmianka o DV-2014 i brzmi ona następująco :

"Rejestracja do Programu Loterii Wizowej DV-2014

Rejestracja online do Programu DV-2014 rozpocznie się we wtorek 2 października 2012 o godzinie 12.00 czasu wschodnioamerykańskiego, a zakończy w sobotę 3 listopada 2012 o godzinie 12.00 czasu wschodnioamerykańskiego. Zgłoszenia należy dokonać drogą elektroniczną za pośrednictwem elektronicznego formularza (E-DV) dostępnego na stronie http://www.dvlottery.state.gov/. Po rozpoczęciu okresu rejestracji 2 października 2012 zalecamy jak najszybsze wysłanie swojego zgłoszenia i zachęcamy, aby nie czekać z rejestracją do ostatniego tygodnia. Prosimy zapoznać sie ze szczegółowymi instrukcjami programu DV-2014 (PDF - 280,2 kb)."

Link : http://polish.poland..._wizowa_dv.htlm

Póki co wciąż nie ma instrukcji w języku polskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic się nie zmienia, to i instrukcja pewnie będzie taka sama ;) Mam nadzieję, że wszystkim, którym zależy uda się tym razem :)

No jest to nie możliwe...Ja bym wolał żeby losowanie było tydzień po zamknięciu rejestracji, wtedy człowiek by wiedział juz i mógł robic plany tu w Polsce labo juz dalekosiężne tam...

Nie wiem czy zwróciliscie uwage ale upadł wniosek republikanów odnośnie 55tys kart dla tzw mózgów który jednocześnie kasował loterię...teraz demokraci zgłaszają swój wniosek który bedzie podobny ale nie bedzie kasował loterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to nie możliwe...Ja bym wolał żeby losowanie było tydzień po zamknięciu rejestracji, wtedy człowiek by wiedział juz i mógł robic plany tu w Polsce labo juz dalekosiężne tam...

Fakt, moje nastawienie trochę się zmieniło w tej sprawie, najpierw nakręciłem się na wylosowanie już po pierwszym spróbowaniu szczęścia w loterii. Teraz nastawiam się na kilka prób i może za którymś razem się uda, oby ;)

Wyniki mogłyby być publikowane tuż po losowaniu, chyba, że istnieje jakieś uzasadnienie tego, że tak nie jest (może jakieś sprawdzanie wniosków, wstępne odrzucanie błędnie wypełnionych zgłoszeń - ciężko powiedzieć).

Nie wiem czy zwróciliscie uwage ale upadł wniosek republikanów odnośnie 55tys kart dla tzw mózgów który jednocześnie kasował loterię...teraz demokraci zgłaszają swój wniosek który bedzie podobny ale nie bedzie kasował loterii

A więc wygraliśmy bitwę ale nie wojnę. Mam nadzieję na to, że dane nam będzie spróbować szczęścia przynajmniej jeszcze kilka razy (ale obyśmy wszyscy wygrali jak najszybciej!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...