Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Entrant Status Check will be available on the E-DV website at www.dvlottery.state.gov starting May 1, 2013, and continuing through at least June 30, 2014

Michael1986 - to w zasadzie nic nie zmienia w porównaniu do DV2013 bo to jedynie pokazuje zakres czasu, w którym możesz sprawdzać czy wylosowałeś rozmowę na GC czy też nie. Poza tym at least June 30,2014, więc może i dłużej.

Zresztą i tak wszyscy zablokują serwer 1 maja jak to było w 2013 roku z tego co wyczytałem na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym sie dowiedziec odnosnie zdjec do aplikacji Loterii dv 2014 chodzi o to ze nigdzie w instrukcji nie mogę sie doczytac jak "świeze" ma byc zdjęcie , czy moze byc starsze niz pół roku?? czy w ogole są jakiekolwiek wytyczne co do tego??? oczywiście wiem ze nie moze byc sprzed 5 lat :) ale takie np roczne :)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiegoś fotografa w Wraszawie który bez większych ceregieli poradzi sobie z wykonaniem zdjęcia do losowania? (zakładając, że wymogi co do foto będą takie same jak dla roku 2013).

ostatnio pytała o to na forum i dostałam namiary na fotografa:

Foto Tuszyński, ul. Kacza 9 lok. B Warszawa, zdjęcie 30 PLN(na płycie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś robił takie zdjęcie we własnym zakresie? Generalnie myślę, że to żadna filozofia nawet zwykłym aparatem kompaktowym, bo skoro są programy, które same to zdjęcie przytną do właściwych rozmiarów to po co biec do fotografa i tracić na to czas? :)

Oczywiscie ze to zadna filozofia - po to wlasnie publikuja dokladne wytyczne...

Ja robilem sam - co prawda nie do loterii ale do US paszportu mojej zony i mojego calego package'u AOS... Przy minimum umiejetnosci poslugiwania sie komputerem mozna spokojnie zdjecie zrobic i przyciac do odpowiednich rozmiarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem pisać o instrukcji a okazuje się, że już powszechnie wiadomo.. Prawdę mówiąc nie wątpiłem w to, że będziemy w tym roku mogli brać udział, ale dobrze, że zostało to oficjalnie potwierdzone.

Z całym szacunkiem do wszystkich pytających o zdjęcia i ogólnie zdjęciowo-kombinujących, ale.. Jeśli nie do końca wiecie jak zrobić sobie zdjęcie, nie wychodzi itp, to może lepiej odżałować 20-50 zł na fotografa? To i tak mało w porównaniu z kosztami emigracji, a pozwoli zaoszczędzić wiele czasu i niepotrzebnych prób.

Dzięki sly za wspomnienie, ale dodanie kilku liczb to nic wielkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea culpa mea maxima culpa. Tak to jest jak się czyta instrukcje po ciemaku po nocach, to potem takie mrzonki wychodzą. ;) Czyli generalnie będzie po staremu.

rynr ma te wyliczenia wizowe w jednym palcu, więc wiedzieliśmy już zawczasu czy będziemy (choć niepewność lekka była)

Hehe, pamiętam jak w zeszłorocznym październiku studiowałem te wszystkie instrukcje i tematy na forum odnośnie DV-2013. To była dla mnie nowość. Pamiętam jeszcze te swoje wizje o mnie w USA. Ale kubeł zimnej wody przyszedł po pierwszym losowaniu. Teraz już do tego mam większy dystans. Ale jest jeden plus - im częściej bierzesz udział w losowaniu to statystycznie twoje szansę się zwiększają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...