Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/...w,280228,s.html

Na TVN24 na "jedynce" piękne zdjęcie ze Statuą Wolności i informacja o tym, że udział bezpłatny. Żadnej wzmianki o późniejszych opłatach, badaniach czy procedurze.

Rzetelna wnikliwa analiza, no i jak zawsze obiektywna informacja;-)

Z punktu widzenia ewentualnie zainteresowanych, nie mniej ważna jest informacja, że przebywający nielegalnie na terenie USA Polacy, nawet w wypadku wygranej w losowaniu, nie mogą liczyć na przyznanie im 'zielonej karty'..

Zagadnienie rzadko poruszane we wszelakich publikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1. Aby zrozumieć wypowiedź Departamentu Stanu USA nalezy ją "odwrócić" i odczytywac w ten sposób: "ponieważ z szansy na wyjazd do USA korzysta ok 50-60% wylosowanych, dlatego też losuje sie dwa razy więcej zgłoszeń". W efekcie sprowadza się to dokładnie do tego, że na 100 tys wylosowanych wydawanych jest ok 50 tys wiz imigracyjnych.

W takim razie ja to źle zrozumiałem. Odczytałem to w ten sposób, że 50-60% z tych wylosowanych uruchamia procedury i stara się o GC a w zasadzie to chodzi o to o czym piszecie, że z tej liczby 100 tys. wydane zostaje 50 tys. wiz. Sprowadza się to do tego, że nic nowego się nie dowiedzieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome

Our State Department Web site for the 2014 Diversity Visa program (DV-2014) is now open. The entry submission period for DV-2014 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 2, 2012 to 12:00PM EDT (GMT -4) on November 3, 2012. The entry form will only be available for submission during this period and this period only. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Service. After reading the instructions, scroll down and click on "Begin Entry" to enter the DV Lottery

Jeszcze link:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welcome

Our State Department Web site for the 2014 Diversity Visa program (DV-2014) is now open. The entry submission period for DV-2014 is from 12:00PM EDT (GMT -4) on October 2, 2012 to 12:00PM EDT (GMT -4) on November 3, 2012. The entry form will only be available for submission during this period and this period only. Entries will NOT be accepted through the U.S. Postal Service. After reading the instructions, scroll down and click on "Begin Entry" to enter the DV Lottery

Jeszcze link:

przeciez jeszcze nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Succes!

Your entry for the 2014 Diversity Visa Lottery program was received on Tuesday, October 2, 2012 at 11:29:37 AM EST. Please do NOT close this window until you have printed this confirmation page or made a record of your Confirmatio

n Number

wiec chyba dziala?? :)

już wiem na mozzila nie działa tylko na IE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...