Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Sly6

A skąd wiesz, że sprawdzane są te aplikacje już na wstępie? Bardziej praktyczne wydaje się sprawdzanie dopiero po wylosowaniu tych 100 tys. osób a nie wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Przez system z pewnością zostaną usunięte zgłoszenia wysłane więcej niż raz ale czy weryfikowane są jakiekolwiek inne kwestie, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sly6

A skąd wiesz, że sprawdzane są te aplikacje już na wstępie? Bardziej praktyczne wydaje się sprawdzanie dopiero po wylosowaniu tych 100 tys. osób a nie wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Przez system z pewnością zostaną usunięte zgłoszenia wysłane więcej niż raz ale czy weryfikowane są jakiekolwiek inne kwestie, tego nie wiem.

Teoretycznie powinni sprawdzać te 100 tys rekordów po wylosowaniu ale praktycznie to musza soprawdzic podwójne zgłoszenia i jakies inne fraudy...

ale umówmy sie kazde sprawdzanie 15 milionów rekordów przez komputer trwa zaledwie chwilę, kazdy algorytm powiniem miec jakąś złożonośc liniową teoretycznie...

Z drugiej strony nie wiem jak sobie radzą z afryka, tajemnica poliszynela jest że piłkaże afrykańscy maja zaniżany wiek żeby byli więcej warci tu w europie...nowe dokumenty tozsamości w afryce to jest pestka...

Ciekaw jestem jak sobie z tym radzą...ktoś może sobie zrobic 10 innych podobnych zdjęc, i wysłac na 10 róznych nazwisk i dat urodzeń potem jak mu jedno wylosuja to sobie załatwi papiery na ta tozsamość w urzedzie dyplom szkoły i wsio, akt urodzenia i tyle...brzmi jak abstrakcja i nierealnie ale to jest afryka i tam wszystko mozna...z piłkarzami w europie i ich faktycznymi datami urodzin jest problem od lat i nie można nigdzie tego sprawdzic....gosc ma papiery ze jest 18 latkiem zdolnym i papiery sa OK i prawdziwe a po latach sie okazuje ze mial 25 lat...

Przypuszczam, że jest program i po to sa zdjecia biometryczne ze algorytm wyszukuje podobnych zdjęc po rozstawie oczu, nosa itd taki algorytm może mieć juz zlozonosc kwadratową i trwać dłużej...

Inne wałki z loterią nie przychodza mi do głowy ale ostatnio oglądałem "katastrofe w przestworzach" na national geographic i gdzies w afryce na jakimś locie rejsowym stewardesa musiała długo tłumaczyc afrykańczykom że w samolocie nie mozna palic grilla...więc po tym stwierdzam że metod oszutwa w loteri może byc wiecej i sporo mi do głowy nie przyjdzie i trzeba wszystko sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie wiem jak sobie radzą z afryka, tajemnica poliszynela jest że piłkaże afrykańscy maja zaniżany wiek żeby byli więcej warci tu w europie...nowe dokumenty tozsamości w afryce to jest pestka...

Ciekawe to co piszesz... Może być tak jak z areałem rolnym zgłoszonym do dopłat w Grecji, który był większy niż powierzchnia państwa...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się już informacje w internecie odnośnie loterii wizowej. Oto przykłady :

- http://www.dziennik....-wizowa-dv-2014

- http://www.meritum.u...oterii-wizowej/

Warto dodać, że na WP wspomniano o czymś z czego być może część ludzi zainteresowanych loterią nie zdaje sobie sprawy a mianowicie :

"Warto pamiętać o tym, że poza możliwością osiedlenia się za oceanem i uzyskania zielonej karty, którą po pięciu latach można zamienić na obywatelstwo amerykańskie, loteria wizowa niczego nie gwarantuje. Osoby, które przyjadą do USA będą musiały same starać się o pracę i mieszkanie."

Link : http://polonia.wp.pl...,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy SuperTraveller, beda moim zdaniem jeszcze trąbic o tym podczas trwania loterii, zawsze dobry temat zeby wrzucic na koniec serwisu informacyjnego w TV...

Dobrze ze w tym roku pisze przynajmniej że, trzeba sobie znaleśc prace i mieszkanie...to zawsze mniej trolli na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo zdjęć wczoraj byłem u fotografa z rodzinką i za 3 osoby zapłaciłem 90 pln za fotki.... tylko ze dostalem w formie elektronicznej jak i po 4 sztuki na papierze ;)

a i mam jedno małe pytanko czy jak moj syn ma 1,5 roku to czy na niego moge wysłać zgłoszenie ? Wtedy szanse na wylosowanie były by 3 krotnie wieksze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo zdjęć wczoraj byłem u fotografa z rodzinką i za 3 osoby zapłaciłem 90 pln za fotki.... tylko ze dostalem w formie elektronicznej jak i po 4 sztuki na papierze ;)

a i mam jedno małe pytanko czy jak moj syn ma 1,5 roku to czy na niego moge wysłać zgłoszenie ? Wtedy szanse na wylosowanie były by 3 krotnie wieksze ;)

nie mozesz bo trzeba miec iles tam lat edukacji za soba lub pracy w zawodzie...poczytaj kto może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i mam jedno małe pytanko czy jak moj syn ma 1,5 roku to czy na niego moge wysłać zgłoszenie ? Wtedy szanse na wylosowanie były by 3 krotnie wieksze ;)

A ciekawe, w jaki sposób Twój syn wypełniłby zgłoszenie, potem sprawdził swój status na stronie loterii, a jeszcze później skompletowałby wszystkie wymagane dokumenty... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...